ملزومات رستوران و فست فود

جعبه بیرون بر ترکیبی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

جعبه بیرون بر ترکیبی

بحث بسته بندی امروزه جایگاه ویژه ای را در تمام حیطه ها و صنایع از جمله صنعت رستوران و فست فود کسب نموده است. البته جالب است بدانید که استفاده از بسته بندی به زمان های دور و دوران انسان های اولیه باز میگردد در آن دوران آن ها با استفاده از برگ درختان و دیگر وسایل می توانستند شکار و مواد خوراکی خود را از محلی به محل دیگر ببرند و تنوع امروزی را در این زمینه نداشتند.

همانطور که حتماً مشاهده نموده اید صنف بسته بندی به گونه ای پیشرفت نموده که می توانید تنوع رنگ، مدل، جنس، شکل ظاهری و کاربرد آن را در تمامی شغل ها خصوصاً رستوران های بیرون بر و فست فود ها مشاهده کنید. علاوه بر این ها ترکیب شدن صنایع بازاریابی نظیر تبلیغات و جعبه های بیرون بر توانسته عدۀ کثیری را به این امر علاقه مند کند. در ادامه قصد داریم با ویژگی های جعبه بیرون بر ترکیبی و علت کاربردی بودن بیشترش نسبت به دیگر جعبه های بیرون بر صحبت کنیم.

ویژگی های جعبه بیرون بر ترکیبی

جعبه های بیرون بر ترکیبی دارای برخی ویژگی های اصلی می باشند:

شکل ظاهری

ابعاد و طراحی در جعبه بیرون بر ترکیبی به عنوان یکی از پر اهمیت ترین ویژگی های این نوع جعبه ها محسوب می شوند. کار اصلی  جعبه های بیرون بر ترکیبی حمل آسان تر چندین غذا و سفارش به صورت همزمان است در نتیجه این جعبه ها باید به گونه ای طراحی شوند که علاه بر داشتن محلی برای نگهداری چندین غذا یا نوشیدنی کمترین جای ممکن را نیز اشغال کرده و آسان حمل شوند.

استحکام

جعبه بیرون بر ترکیبی به دلیل حمل تعداد بیش از یک غذا نیاز به استحکام بیش تری نسبت به دیگر جعبه ها دارد در نتیجه استفاده از مقواهای دو جداره می تواند انتخاب مناسبی باشند.

عایق بندی

در زمان حمل و نقل غذا یکی از اصلی ترین ویژگی ها حفظ دمای غذا است برای مثال زمانی که شما غذایی نظیر برگر یا پیتزا را به دلیل عدم استفاده از بسته بندی مناسب به صورت سرد به مشتری تحویل می دهید باعث می شود که رضایت خرید او را از دست بدهید و در نتیجه سفارش مجددی از رستوران شما نخواهد داشت. پس می توان اینگونه بیان کرد که بسته بندی مناسب رضایت مشتری را نیز به همراه خواهد داشت.

تبلیغات

 همانطور که گفته شد امروزه جعبه های بیرون بر ترکیبی و تبلیغات با یک دیگر ترکیب شده اند و این امر باعث شده تا این جعبه ها به عنوان محلی مناسب برای درج نام تجاری،برند ، آدرس و دیگر اطلاعاتی باشد که می تواند شما و رستورانتان را در میان مشتریان و مردم به نحو احسنت معرفی نماید.

تبلیغات بر روی جعبه بیرون بر ترکیبی باعث بازاریابی بهتر می شود زیرا مشتریانی که غذای خود را در بیرون از رستوران میل می کنند قرار است این جعبه ها را در تمامی مسیرها با خود حمل کنند، در نتیجه با باعث معرفی و شناساندن برند شما به دیگران می شوند.