ملزومات رستوران و فست فود

چاپ کاغذ ریپینگ

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

انواع کاغذ برای چاپ

کاغذهای گوناگونی برای چاپ در صنایع مختلف به کار می رود. باید حیطه ی فعالیت و کاربرد آن کاغذ یا مقوا را در صنعت مربوطه شناخت. مقوا ها می توانند پشت سفید، پشت طوسی، اینوربرد یا ایندربرد، دورو گلاسه، لیمینیتی، فلوتینگ، سینگل، سینگل فیس، هاردباکس، کارتن و تلقی سخت و نازک تولید می شوند. کاغذ ها می توانند لاک باتن و فانتزی بوده و در صنایع مواد غذایی، دارویی، پوشاک، فانتزی، کادو و ... به کار روند. این نوع از کاغذها را از نظر اندازه می توان به انواع کوچک ، متوسط، بزرگ و خیلی بزرگ تقسیم کرد. کاغذهای کوچک در صنایع بسته بندی ، با کاربرد بسیار ساده مثل داروها  هستند . گراماژ مقوای آن نیز بین 250 تا 300 گرم می باشد. کاغذ های متوسط بسته بندی از مقواهای نسبتا محکم تری، از جعبه های کوچک و در گراماژ 230 تا 300 گرم طراحی و برش داده می شود. کاغذهای بسته بندی بزرگ نیز، برای بسته بندی لوازم خانگی و یا کارتن ، طراحی می شود. کاغذ رپینگ، با نام های کاغذ رستورانی، کاغذ کف سینی و کاغذ ساندویچ شناخته شده و به جای کاغذ کاهی که در قدیم برای بسته بندی ساندویچ ها به کار می رفت، استفاده می شود. جنس این کاغذ ها مانند کاغذ روغنی است اما در رنگ های خوراکی ساخته می شود. اگر می خواهید که میز مشتریان در رستوران تمیز مانده و چربی ساندویچ به دست های مشتریان انتقال نیابد ، این کاغذ بسیار موثر خواهد بود. با این کار تجربه ی مشتری از سرو غذا لذبخش تر خواهد بود و امکان خریدهای آتی را افزایش می دهد.

کاغذ رپینگ تبلیغاتی و مشتری گرایی

کاغذ رپینگ تبلیغاتی ، همان طور که از اسمش آشکار است، به ما کمک می کند تا با مشتریان ارتباط برقرار کرده و رابطه خود با مشتریان را مدیریت کنیم. با استفاده از تکنیک های ارتباط با مشتری مثل چاپ لوگو، درج شماره تلفن و آدرس، نام برند و... بر تبادل دوطرفه اطلاعات بین ارباب رجوع و مشتریان تمرکز دارد. عملیات ارتباط با مشتری به ما کمک می کند تا ضمن درک مناسب از نیازهای فعلی مشتریان، نیازهای بالقوه آنان را پیش بینی کنیم. آنچه که واضح است، این است مشتریان ما به کالاها و خدماتی نیاز دارند که دارای کیفیت خوب، قیمت مناسب و نوآورانه باشد و در سریع ترین زمان ممکن بدست آید. ارتباط با مشتری در صدر موضوعات مهم هر کسب و کاری محسوب می شود که بنا به دلایل مختلفی به فراموشی سپرده شده است. بنابر این باید تدابیری اندیشید تا موجبات افزایش رضایت مشتریان را فراهم کند، چرا که افزایش رضایت مشتریان منجر به وفاداری آن ها و تکرار انجام معاملات می شود و این تکرر معاملات با مشتریان ، زمینه های اساسی سودآوری بیشتر کسب و کار ها را فراهم می کند. به همین دلیل برای افزایش میزان رضایت مشتریان ، صاحبان کسب و کار ها باید قادر باشند تا به سوی مشتری گرایی و رصد نیازهای مشتریان برآیند.

ساخت کاغذهای رپینگ ، به رضایت مشتری و کسب و کار ها کمک می کند و باعث سودآوری و موفقیت شما خواهد شد. چرا که محصولات و خدمات در راستای نیازمندی و خواسته های مشتریان ارائه شده است.