ملزومات رستوران و فست فود

جعبه سیب زمینی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

جعبه سیب زمینی

امروزه رستوران های فست فود دارای طرفداران بی شماری هستند و این امر باعث شده تا بازار رستوران ها به محیطی رقابتی تبدیل شود. اگر شما هم در این بازار پر رقیب حضور دارید بهترین راهی که می توانید از آن پیروز خارج شوید، جلب رضایت مشتریانتان است. برای این کار راه های بیشماری وجود دارد مانند تبلیغات و ... اما ما قصد داریم در این مطلب شما را با راه های ارائه بهتر غذاهایی نظیر سیب زمینی و... آشنا نماییم . پس برای آشنا شدن با انواع جعبه سیب زمینی با ما همراه باشید.

ویژگی های جعبه سیب زمینی

سیب زمینی سرخ کرده طرفداران خاص خود را دارد ، به همین دلیل در رده پر فروش ترین غذاها قرار گرفته است. خوشبختانه بسته بندی آن از جمله راه های آسان است زیرا تنها مشکلی که می تواند در زمان حمل برای جعبه سیب زمینی پیش بیاید پس دادن روغن و یا له شدن سیب زمینی ها است که به دلیل عدم رد و بدل شدن هوا و جمع شدن بخار در جعبه به وجود می آید.

برای رفع مشکلات احتمالی که در بالا ذکر شد پیشنهاد ما استفاده از جعبه های عایق شده است این جعبه ها از ورق بهداشتی و استاندارد ساخته می شوند تا جعبه های سیب زمینی به هیچ عنوان روغن پس ندهند و سرو آن ها کاملا  به صورت بهداشتی صورت پذیرند. این جعبه ها علاوه بر اینکه از پخش شدن روغن در جعبه سیب زمینی جلوگیری می کنند بلکه به جعبه استحکام بیش تری می بخشند که این امر باعث عدم وجود مشکلاتی مانند شکستن مقوای جعبه و... در زمان حمل و نقل غذا شده و در نتیجه سیب زمینی ها سالم به مقصد می رسند.

برای مشکل دوم که له شدن سیب زمینی های به دلیل خارج نشدن بخارشان است بهترین کار استفاده از جعبه هایی است که هوا در آن ها جریان پیدا می کنند و باعث می شود تا بخار حاصل از سیب زمینی درون جعبه نباشند.

انواع جعبه سیب زمینی

جعبه های سیب زمینی بنا به درخواست شما می توانند در شکل های مختلف و سایز های متفاوت ارائه شوند. سایزهای مختلف این جعبه ها شامل سایز کوچک ، متوسط و بزرگ می باشند.

  • جعبه سیب زمینی با درب باز شو
  • جعبه سیب زمینی کشویی
  • جعبه سیب زمینی با درب تاشو

جعبه های سیب زمینی تنها مختص موارد بیرون بر نیستند، بلکه می توانید جعبه سیب زمینی مخصوص سرو درون رستوران نیز داشته باشید در اکثر مواقع که قصد سرو غذا در رستوران را دارید بهتر است از جعبه های بدون درب استفاده کنید زیرا در این حالت سیب زمینی ها به سرعت سرو می شوند و دیگر به دربی برای نگه داشتن حرارت نیاز ندارند با اینکار می توانید هزینه های خود را کاهش دهید.

طراحی اختصاصی جعبه سیب زمینی

اگر می خواهید نام رستوران خود را در بین  زبان ها بیاندازید بهتر است از نام تجاری و برند خود در طراحی بسته بندی ها و جعبه سیب زمینی استفاده کنید. اینکار می تواند باعث جلب نظر و توجه مشتریان شما شود.