ملزومات رستوران و فست فود

جعبه ساندویچ درب از بالا

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

بازاریابی، بسته بندی و جعبه

آیا تا به حال کلمه ی بازاریابی به گوشتان خورده است؟ و به نظر شما بازاریابی به چه معناست؟ مسلما پاسخ این سوال بلی است. اما ممکن است که شما جزو آن دسته از افرادی باشید که از بازاریابی تصوراتی مثل تبلیغ و یا دختران و پسرانی که در فروشگاه ها، نمایشگاه ها و یا مزاحمان تلفنی که درصدد فروختن محصول یا خدمتی به شما هستند، داشته باشید. ما در این قسمت قصد داریم تا مفهوم اصلی بازاریابی و ارتباط آن با صنایع گوناگون، به خصوص صنعت چاپ و بسته بندی را تشریح کنیم. بازاریابی یعنی یافتن بازار. بازار هم جایی است که انواع کالاها به فروش رسیده و یا باهم مبادله می شوند. پس چرا باید بازار را بیابیم؟ یافتن بازار یعنی جایی که در آن جا خرید و فروش بیشتری انجام می شود و ما در آن جا با استقبال بیشتری از محصولات یا خدمات مواجهیم. هر فرد دارای خواسته ها و نیاز هایی است که در بازار و دادو ستد ها تجلی می کند. بنابر این تولید کنندگان و عرضه کنندگان محصولات باید خواسته های مصرف کنندگان را برآورده کنند تا بتوانند نسبت به سایر رقبا بازار بیشتری را به سمت خود جذب کنند. بسته بندی یکی از نیاز های امروزی است، جعبه هم راه برطرف کردن این نیاز است، اما با توجه به توضیحات ارائه شده باید با زمان حرکت کرد و نیاز های به روز را شناسایی کرد. صنعت مواد غذایی و به خصوص فست فود و ساندویچ از این امر مستثنی نیستند. پس اگر می خواهید تا بازار این صنعت را بدست بگیرید باید علاوه بر افزایش کیفیت مواد غذایی، بازاریاب خوبی هم باشید.

جعبه ساندویچ در از بالا

جعبه ساندویچ در از بالا یا جعبه همبرگر قفلی دارای مزیت های بسیاری است. از این قبیل که مشتریان قادر خواهند بود تابه راحتی ساندوچ را از جعبه درآوره و محتویات داخلی آن را مشاهده کنند. (این کاری است که اغلب افراد قبل از خوردن ساندویچ انجام می دهند.) علاوه برآن ساخت آن زیبا بوده، یک تکه است، درب آن قفل می شود و هوا به نان نفوذ نمی کند (جلوگیری از خشک شدن نان ساندویچ)، طرح خلاقانه را می توان در آن اعمال کرد (در حال حاظر طراحی آن جدید ترین نوع طراحی است.)، قابلیت سفارشی سازی را دارد، سبک بوده، در دو نوع پلاستیکی و مقوایی ساخته می شود، دارای ابعاد ۸ × ۱۲ × ۱۲ سانتی‌متر بوده (که این ابعاد قابل سفارشی سازی نیز هست)، قبل از مصرف قابلیت تاشوندگی را دارد (حجم کمی را اشغال می کند) ساخت آن آسان است، می توان با آن الزامات بهداشتی را به بهترین وجه عایت کرد و با هزینه ای مناسب ارائه می شود.

اگر می خواهید تا جعبه ی ساندویچی درب از بالا را سفارش داده و تهیه کنید، هزینه های عکاسی، انتخاب تصویر،‌ ترسیم، ترجمه، تایپ، جدول، نمودار، اسکن، ضایعات و .... را هم در نظر گرفته و قبل از چاپ حتما اشکالات نگارشی که مربوط به خود سفارش دهنده است، را برطرف نمایید. انتخاب نوع چاپ جعبه هم بستگی به کاربرد و خواسته ای سفارش دهنده دارد.

در طراحی و چاپ جعبه ساندویچ در از بالا، چاپ افست جزو چاپ های پرکاربرد است. اگر هم تصویری را می خواهید بر روی جعبه انتقال دهید کافیست از چاپ تامپو بهره ببرید.