ملزومات رستوران و فست فود

جعبه ساندویچ

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

همانطور که می دانید امروزه محبوبیت فست فود و غذاهایی که به سرعت آماده طبخ هستند بسیار بالا رفته و باعث شده تا تمامی افراد به دنبال یافتن بهترین برندهای غذایی باشند. در نتیجه برای پایدار ماندن در این بازار پر تلاتم بهترین راه های جذب و تبدیل مشتریان به یاران همیشگی می تواند در ارائه خدمات بهتر، تبلیغات و جلب رضایت آن ها باشد. در ادامه این مطلب به انواع ویژگی های لازم جهت داشتن بسته بندی و جعبه ساندویچ مناسب می پردازیم تا بتوانید با استفاده از ویژگی های اصلی موجود در انتخاب بسته بندی مناسب و طراحی جعبه با سایز ساندویچ های خود مشتریان همیشگ خود را داشته باشید.

انواع جعبه ساندویچ

جعبه های ساندویچ را می توان در مدل های گوناگون و طرح های متنوع تولید کرد جعبه های آماده ای که در رستوران ها می بینید اغلب جعبه ساندیوچ کشویی ، جعبه ساندویچ بالشتی ، جعبه ساندویچ شش ضلعی ، جعبه ساندویچ کلاسیک ، جعیه ساندویچ مستطیلی ، جعبه ساندویچ زیپدار و‌ هستند که به حفظ کیفیت و ظاهر فیزیکی، زیبا تر نمودن نحوۀ سرو، حفظ گرمای غذا و انتقال پیام های تبلیغاتی و بازاریابی برند شما می پردازند.

موارد مهم در انتخاب جعبه ساندویچ

جعبه ساندویچ بسته به نوع غذا، سرد و یا گرم سرو شدن آن و همچنین مواردی نظیر سایز می تواند متفاوت باشد در نتیجه اولین مبحثی که در زمان انتخاب جعبه ساندویچ مناسب باید به آن دقت شود سایز ساندویچ است.

سایز ساندویچ

سایز نان های مصرفی برای هر رستوران می تواند متفاوت باشد برای مثال در یک فست فود هات داگ ها با دو سایز ۱۷ و  ۲۱سانت ارائه می شوند. حال اگر سایز ‌ساندویچ های باگت را  ۲۸سانت  و سایز نان های فرانسوی    ۳۲ سانت در نظر بگیریم، برای هر یک از ساندویچ ها جعبه هایی با سایز های متفاوت نیاز است. برخی از رستوران ها نیز ممکن است از نان با سایز های نیم متری استفاده کنند که قاعدتاً آن ها نیز نیازمند جعبه های خاص خود هستند.

علاوه بر سایز های استاندارد ذکر شده در بالا، می توانید از نان های خاص خود استفاده کنید که برای حمل آن ها به جعبه ساندویچ با طراحی اختصاصی نیاز دارید این نوع جعبه ها را با استفاده از سایز، طرح، جنس و دیگر موارد درخواستی شما و به صورت کاملاً سفارشی ایجاد می کنند.

نوع ساندویچ

اگر قصد سرو غذاهایی نظیر ساندویچ های پنینی یا ساندویچ های ویژه تست شده را دارید باید از جعبه هایی با ارتفاع کوتاه و شکل پهن استفاده کنید همچنین اگر قصد طراحی اختصاصی برای آن ها را ندارید، استفاده از جعبه های ساندویچ سفره ای یا صندوقی نیز می توانند به شما در حمل هر چه بهتر این نوع ساندویچ ها کمک کند و در انتهای این لیست ساندویچ های کباب ترکی قرار دارند که از جمله پر فروش ترین ساندویچ های مرسوم و دارای ابعاد خاص هستن که باید برای بسته بندی آنها از جعبه های کوتاه و‌تپل استفاده شود.

بازاریابی

درج لوگو و یا طرح های مرتبط با رستوران می تواند به شما در شناساندن برندتان کمک قابل توجهی کند.