ملزومات رستوران و فست فود

جعبه دستمال کاغذی اختصاصی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

در بازار پرهیاهوی امروز بدون داشتن برندینگ و تبلیغاتی که شما را نزد مردم معرفی کند نمی توانید دوام بیاورید. در این مقاله قصد داریم شما را با طراحی جعبه دستمال کاغذی اختصاصی که یکی از پر بازده ترین تبلیغات کنونی است و می تواند در شناخته شدن برند و نام تجاری شما سازنده باشد آشنا نماییم.

جعبه دستمال کاغذی به دلیل تنوعی که می تواند در شکل، رنگ، طرح ، اندازه و ... داشته باشد توانسته خود را در زمینۀ تبلیغات به صورت چشمگیری محبوب کند. با وجود طرح های چند بعدی و ابتکاراتی که بر روی این جعبه ها انجام می شوند دیگر ماهیت یک جسم مصرفی را ندارند و بیش تر برای تزئینات و به عنوان دکور نیز مصرف می شوند.

ویژگی های مهم در طراحی جعبه دستمال کاغذی اختصاصی

همانطور که پیش تر گفته شد طراحی اختصاصی جعبه دستمال کاغذی می تواند مشتریان بسیاری را با برند و نام تجاری شما آشنا کند که در این میان ویژگی های خاصی نیز برای رسیدن به مشتریان حقیقیتان وجود دارد که باید این ویژگی ها را در زمان طراحی طرح اولیه خود در نظر بگیرید.

 طراحی شکل ظاهری

مهم ترین گزینه در زمان طراحی طرح مورد نظرتان، شناسایی رنج سنی مشتریانی است که قصد عرضه محصولات به آن ها را دارید. برای مثال اگر کسب و کار شما مرتبط با کودکان است می توانید از طرح های کارتونی و رنگ های شاد استفاده کنید. البته این طراحی برای موسسات به گونۀ متفاوتی است آن ها می تواند نام و لوگوی موسسه را بر روی جعبه های دستمال کاغذی درج نمایند.

چاپ بر روی جعبه های دستمال کاغذی تنها به تبلیغات خلاصه نمی شود بلکه می توانید در جشن های تم دار خود نیز آن ها را به تعداد دلخواه و با تصویر مورد علاقۀ خود تزئین کنید.

تنوع هزینه چاپ و طراحی

درست است که کیفیت در جلب نظر مشتریان بسیار تاثیر گذار است اما از ویژگی های خوب چاپ بر روی جعبه دستمال کاغذی می توان به تنوع قیمتی آن اشاره کرد. این امر می تواند بسته به نیاز شما به صورت افست،طلاکوب، برجسته و... متغیر باشد. 

متغییر بودن ابعاد

در طراحی جعبه دستمال کاغذی اختصاصی هیچ قاعده و قانون خاصی برای ابعاد جعبه های دستمال کاغذی وجود ندارند و می توانید بسته به محل و جایی که قرار است از آن استفاده کنید، ابعاد را نیز مشخص نمایید. برای مثال جعبه های دستمال کاغذی مخصوص ماشین را در نظر بگیرید که چگونه به صورت سفارشی و بسته به نظر مشتریان با ابعاد کوچکتری نسبت به جعبه های مخصوص منازل ساخته شده اند. در نتیجه در زمان در زمان طراحی جعبه دستمال کاغذی اختصاصی ابعاد نیز مانند دیگر موارد قابل تغییر می باشند.

 

اشکال در جعبه دستمال کاغذی اختصاصی

طراحی جعبه های دستمال کاغذی اختصاصی محدود به شکل های معمول و رایج مانند مکعب مستطیل  یا مربع نیستند، شما می توانید این طرح ها را بسته به علاقه خود تغییر دهید و یا جعبه را به شکل برند خود در بیاورید. این کار ها و طراحی های خاص می تواند در بیاد ماندن برندتان در ذهن مشتری تاثیر گذار باشند.