جعبه و بسته بندی

چاپ و تولید جعبه ساعت

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

چاپ و تولید جعبه ساعت

چاپ جعبه ها و کارتن ها معمولا اهمیت بسیار زیادی برای تولید کنندگان و مشتریان دارند و بسته بندی ها معمولا آخرین کار برای معرفی یک محصول می باشند. 
برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید. 

 

چاپ و تولید جعبه ساعتبسته بندی های محصولات معمولا یکی از اساسی ترین کارها هستند که یک تولید کننده می تواند برای محصول خود انجام دهد, همچنین یک بسته بندی خوب می تواند نقش به سزایی در میزان فروش و معرفی محصولات تولید شده توسط شما را داشته باشد.
از این جهت باید طراحی این نوع از جعبه ها را به طراحی خلاق سپرد تا بسته بندی محصول شما بتواند  موجب برند سازی شرکت شما شود, معمولا اکثر شرکت ها و تولید کننده ها با ذکاوت فراوان به این شکل عمل می کنند.

 

چاپ و تولید جعبه ساعتچاپ یک جعبه ی مناسب به طوری باشد که مشتری مشتاق به باز کردن آن شود و از طرح آن نهایت لذت را ببرد و شیفته ی نقش و نگار روی آن شود. برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید. 

چاپ جعبه بیانگر موارد زیر است:

۱.ماندگاری جعبه و محصول
۲.ارزشمندی جعبه و محصول
۳.مفهوم و پیام محصول درون جعبه ی مورد نظر

در چاپ اکثر این نوع جعبه ها ، برای برند های مختلف ، اکثراً از روکش هایی از جنس گالیور که بسیار متنوع و خوش نقش می باشند ، استفاده می شود.این نوع جعبه ها به جعبه های لوکس معروف
می باشند و معمولا جنس خود جعبه ی این محصولات از جنس مقوای کرجی می باشد ، که به مقوای مقراضیان نیز معروف می باشند که استحکام بسیار بالایی دارند.


با توجه به اختلاف قیمت این نوع جعبه ها و طراحی بسیار منحصر به فرد این نوع جعبه ها ، در بسته بندی محصولات صادراتی استفاده می شوند ، که برخی فروشندگان از آن در گالری های ساعت سازی خود استفاده می کنند.

جعبه ساعت نوعی از جعبه ها هستند که برای گذاشتن انواع ساعت ها درونشان استفاده می شوند.
جعبه های مخصوص ساعت معمولا در ابعاد مختلی تولید می شوند.
این نوع جعبه ها معمولا برای محافظت کردن از جعبه  داخلی محافظ ساعت ، به صورت سه لایه و پنج لایه به تولید می رسند.

 کیفیت دیواره این نوع جعبه ها ، به دلیل این که باید ساعت ها درونشان قرار بگیرند ، باید حتما از جنس و کیفیت خوبی برخوردار باشند تا هیچ اثر جبران نا پذیری بر روی سا عت نگذارند.
برای تولید این نوع جعبه ها معمولا کارگاه های چاپ نیاز به ماشین چاپ یا یک سیلندر بزرگ دارند ، که این کار به دلیل ضخامت بالای مقوا ها ی به کار رفته نسبت به کاغذ می باشد.
در هر صورت یک شخصی که دارای یک برند مخصوص می باشد و سعی در جذب مشتری دارد و نیاز به یک جعبه برای برند خود دارد ، حتما برای چشم گیر تر بودن محصولش ، نوعی از جعبه را انتخاب می کند که مشتری های بیش تری جذب محصولاتش شوند و بیشتر به فروش بروند تا هم برندش معروف تر شود و هم سود بیشتری نصیبش شود و مشتری ها پس از خرید محصول به خاطر لوکس بودن بسته بندی آن جذب آن برند مورد نظر شوند و خرید های بیش تری را در آن فروشگاه داشته باشند.
برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید.