جعبه و بسته بندی

چاپ و تولید جعبه جواهر

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

چاپ و تولید جعبه جواهر
جعبه جواهرات ، نوعی از جعبه ها هستند که شما می توانید زیور آلات و طلاجات خود را در آن بگذارید.
جعبه جواهرات دارای مدل ها و طرح های مختلفی هستند ، یک سری از جنس مقوا های ساده ، مقوا های گلاسه ، چوبی ، پلاستیکی و ... هستند. برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید. 

 

 

چاپ و تولید جعبه جواهر


کیفیت جعبه جواهرات در تولید ، بسیار حائز اهمیت می باشند.
شرکت های تولید کننده ی هارد باکس ها ، معمولاً از مقوای مغزی با گرم بالا با روکش دارای مقوای گلاسه سلفون شده یا فابریانو و ... استفاده می شوند.

این نوع جعبه ها ، با تکنولوژی متفاوت از دیگر محصولات تولید می شوند.این نوع مقوا ها بعد از تیغ خوردن ، با کاغذ های چاپی مربوطه صحافی می شوند و روکشی روی آن کشیده می شود.

این نوع هارد باکس ها با دو روش ماشینی و دستی تولید می شوند.تفاوت بین این دو روش در سرعت کار و تیراژ آن می باشد ، اما نتیجه ی این دو روش یکی می باشد. برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید. 

این نوع جعبه ها به دلیل منحصر به فرد بودن و استحکام بالا که باعث جذابیت محصول می شود ، حس دل پذیری را به مشتری های شما القا می کند. چیزی که در میزان استحکام این نوع جعبه ها بسیار موثر است این است که ضخامت مغزی آن ها بسیار زیاد می باشد.

این نوع بسته بندی ها اکثرا در جعبه  جواهرات ، جعبه های ساعت ، جعبه های شکلات ، جعبه کادویی و ... دیده می شوند و حتما می بایست دارای مقاومت بالا و طراحی بسیار زیبا باشد.

 

چاپ و تولید جعبه جواهر

برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید. 

خانم ها معمولا شیفته ی خرید طلا و جواهرات زیاد هستند و همیشه خواهان آن هستند ، چرا که باعث شادی و خوشحالی آن ها می شود و اعتماد به نفس آن ها نیز به میزان قابل توجهی بالا می رود.

همین دلیل رقابت خانم های مختلف در خرید این نوع جواهرات حتما تاسیس یک گالری طلا بسیار شغل پر رونقی خواهد بود که سرمایه ی زیادی نیز می طلبد.

برای مثال فرض کنید به یک گالری طلا می روید و سرویس طلایی را انتخاب می کنید ، شخص زرگر بعد از حساب و کتاب و گرفتن پول از شما که شامل کار مزد و مالیات و ... می باشد ، با سود گزافی که کرده است حتما باید یک جعبه ی شیک و جذاب را خدمت شما تحویل دهد ، چرا که با این کار مشتری به سمت او جذب می شود و هر چه لوکس تر باشد ، مشتری ها تمایل بیش تری به خرید کردن در حجره ی او را دارند.
در کل این نوع جعبه ها با تنوع های بسیار زیادی که در پروسه ی تولید می باشند و اخیرا بیش تر گالری ها ، جعبه های بسیار لوکسی را طراحی می کنند ، تا محصولاتشان بیش تر به چشم بیایند و فروش و سود بیش تری نصیبشان شود.

حالا اگر شما بخواهید این محصول را تولید کنید با توجه به پر فروش بودن آن ، بسیار محصول پر مخاطبی خواهد بود و سود آوری آن برای کارگاه شما ، بسیار زیاد خواهد بود. برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید.