جعبه و بسته بندی

خصوصیات جعبه با قالب خاص

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

جعبه با قالب خاص

خصوصیات جعبه با قالب خاص

در مورد هر بسته بندی پیشنهادی، سفارش دهنده می تواند آن را با ذوق و سلیقه شخصی خود تغییر داده و کامل تر کند. هدایای کوچک با ابعاد کوچک را با کاغذ جعبه با قالب خاص که طرح های ریز و یا رنگ های یکدست دارد، بسته بندی کنید. برای هدایا با اندازه متوسط می توانید از هر رنگ یا طرحی استفاده کنید. برای هدایای در اندازه بزرگ، زمانی نتیجه خوبی می گیرید که کاغذ خط های پهن و یا طرح های درشت و رنگ یکدستی داشته باشد.

 

جعبه با قالب خاص

 

جعبه با قالب خاص رمانتیک

شما می توانید با اوراق، مقوا ها و کادو های سبک و ظریف و تزئینات منجوق ها و مروارید های شیشه ای یا کاغذ های با طرح گل و قلب در رنگ های ملایم، بسته بندی جذاب و زیبایی خلق کنید. کاغذ زرورق براق و کاملا ظریف و نازک است که در نتیجه غالبا شفاف می باشد بنابر این در ساخت جعبه با قالب خاص از چندین لایه آن ها در رنگ های مختلف استفاده کنید. این عمل هنگام باز شدن جعبه تاثیر می گذارد. کاغذ های توری ژاپنی، بافت ظریف از الیافی هستند که در صورتی که روی کاغذ زرورق با رنگ متفاوت دیگر قرار داده شوند بسیار زیبا به نظر می رسد. ربان های زیبا و جذاب برای خلق یک حالت و نمای رمانتیک جعبه با قالب خاص ضروری هستند مثل بسته بندی حریر، رنگین کمانی و ربان های تافته که به صورت پاپیون گره زده می شوند. برای مشاهده انواع جعبه با غالب خاص اینجا کلیک کنید.

 

جعبه با قالب خاص

 

قطره های کریستال لرزان، مروارید ها و جواهرات زینتی، تزئینات با ارزش و نمای جذابی را به وجود می آورد. همچنین یک شاخه گل تازه تک که در جای خود به وسیله ی ربان ساده نگه داشته می شود، بسیار شیک و لوکس است. یک آویز ساخت دست هم بدون نیاز به نوشتن عبارات زیادی بر روی آن، احساسات شما را بیان می کند. گاهی اوقات نیز شرکت ها از آویز ها برای پانچ و اتصال لوگوی شرکت به جعبه استفاده می کنند. برای مشاهده انواع جعبه با غالب خاص اینجا کلیک کنید.

جعبه با قالب خاص برای اشکال نامنظم

جعبه هایی با اشکال غیر معمول و نامنظم همراه با کاغذ های زرورق و براق یک نمای مدرن و درخشان را ایجاد می نمایند. کاغذ هولوگرام در رنگ ها و طرح های مختلف بسیار عالی می باشد که سازندگان می توانند آن را با ربان هولوگرام گره زده تا نمای بصری خیره کننده ای حاصل شود. ابزار و وسایل شفاف همانند سلفون پوشش زیبایی می باشند، همچنین تکه های باریکه آن ها نیز برای گره های پاپیون بسیار جذاب است. کاغذ های حبابی هم با وجود حباب های برجسته روی سطح آن یک ایده جذاب دیگر برای بسته بندی است که می توان آن را همانگونه شفاف به کار برده یا با رنگ اسپری براق آن را رنگ زده و استفاده نمود و آن را به عنوان جعبه با قالب خاص استفاده کرد. کاغذ کرپ براق هم سطح بافت برجسته ای دارد که شما می توانید از آن برای بسته بندی یا گره پاپیونی استفاده کنید. برای ساخت جعبه با قالب خاص بد نیست که آن را با پلاستیک های شفاف و آیینه ای، برچسب های هولوگرام و پاپیون ربان های ترکیبی تزیین کرد. برای مشاهده انواع جعبه با غالب خاص اینجا کلیک کنید.