جعبه و بسته بندی

چاپ و تولید جعبه ي شکلات

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

چاپ و تولید جعبه ي شکلات

بدون شک جعبه هاي شکلات بيشترين تاثير را در زمينه ي فروش اين محصولات دارند. با جرات مي توانيم بگوييم که در خيلي از موارد، زيبايي جعبه ي شکلاتي که خريداري مي شود بيشتر از کيفيت شکلات درون آن مورد توجه قرار ميگيرد.زيرا از اين جعبه هاي شکلات معمولا براي کادو استفاه مي شود و مسئله اي که در زمينه ي کادوئي بودن بسيار حساس و مورد توجه است زيبايي آن است و اين مسئله غيرقابل انکار است. جعبه هاي شکلات مدل ها و انواع مختلفي دارند. معمولترين نوع اين جعبه ها، جعبه هاي بزرگي هستند که در اکثر فروشگاه ها يافت مي شوند. برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

چاپ و تولید جعبه ي شکلات

 

و اکثرا شکل توليدي آن ها يکسان است. اگر شما زمان کمي براي خريد يک هديه داشته باشيد اين جعبه هاي شکلات مي توانند به کمک شما بيايند و شما را از مخمصه ي تايمي اي که در آن قرار گرفته ايد نجات دهند. در اينصورت مي توانيد به فروشگاهي مراجعه کنيد و يک جعبه ي شکلات بخريد اما اگر زمان بيشتري داشته باشيد و فرد مورد نظر برايتان جايگاه ويژه اي داشته باشد، در اين خريد دقت بيشتري مي کنيد و به دنبال شکلات هايي با جعبه هاي خاص خواهيد رفت که زيبايي و اهميت هديه ي شما را بيشتر به نمايش بگذارند. البته براي خريد شکلات با جعبه ي زيبا هميشه نيازي نيست که زمان زيادي در بازار بگرديد بلکه معمولا شکلات فروشي ها مدل هاي مختلفي از اين شکلات ها و جعبه هاي شکلات دارند که به احتمال زياد مي توانند نظر شما را جلب کنند. برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

چاپ و تولید جعبه ي شکلات

 

طراحی جعبه ي شکلات

اگر هم ميخواهيد، مي توانيد جعبه ي شکلات مد نظر خودتان را بسازيد و اين به هيچ وجه کار سختي نيست بلکه تنها به يک ايده ي زيبا نياز دارد.قطعا بعد از ساخت جعبه ي شکلات مد نظرتان مي توانيد از انواع شکلات ها براي پر کردن آن استفاده کنيد و حتي مي توانيد باکس شکلاتتان را با گل و عروسک هاي کوچک داخل آن خاص تر و جذاب تر کنيد. درهر حال زيبايي ظاهري جعبه ي شکلات همانطوري که گفتيم تاثير به سزايي بر روي خريد آن توسط مشتري دارد و هزينه اي که براي آن صرف مي شود يک هزينه ي منطقي و در راستاي، فروش بسيار بيشتر است که به خوبي نيز نتيجه مي دهد. علاوه بر آن يک جعبه ي شکلات خاص مي تواند کار و نام برند شما به صورت خاص معرفي کند و افرادي که معمولا به دنبال کارهاي تک و زيبا هستند را به سمت محصول شما مي کشاند و اين به معني تبليغات عالي و فروش بيشتر است.اگر شما يک شکلات فروشي داريد و يا حتي مسئول يک هايپر مارکت بزرگ هستيد ما به شما پيشنهاد مي کنيم که مدل هاي مختلف شکلات با جعبه هاي مختلف را در فروشگاه خود قرار دهيد. اين باعث مي شود به قول معروف اجناس شما کامل باشد و دامنه ي انتخاب براي مشتريتان بازتر شود. در نتيجه مشتري از خريدش راضي خواهد بود و فروشگاه شما به عنوان مکاني که مي تواند انتخاب هاي مختلفي در آن داشته باشد در ذهنش نقش مي بندد و احتمال بازگشتش به فروشگاه شما بشتر مي شود. برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید.