جعبه و بسته بندی

چاپ و تولید جعبه ی درقفل دار

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

چاپ و تولید جعبه ی در قفل دار

جعبه های در قفل دار به صورت معمول برای نگهداری وسایل و یا هدیه دادن استفاده می شوند. اگر شما می خواهید از این جعبه ها برای گذاشتن هدیه تان استفاده کنید، انتخاب بسیار خوبی کرده اید زیرا زیبایی و جذابیت خاصی را به هدیه ی شما می بخشند. البته اگر میخواهید یک هدیه ی رسمی بدهید بهتر است از جعبه های درقفل دار با طرح ساده استفاده کنید.برای مشاهده نمونه جعبه های قفل دار اینجا کلیک کنید.

 

چاپ و تولید جعبه ی در قفل دار

 

در نهایت این که، مدل کادو شما با جعبه ی درقفل داری که انتخاب می کنید هماهنگ باشد مسئله ایست که بهتر است به آن توجه کنید تا هدیه ای شکیل تر به فرد مورد نظرتان داده باَشید. علاوه بر اینکه این جعبه های در قفل دار هدیه را زیباتر می کنند ویژگی مثبت دیگری که دارند این است که افراد تا زمان زیادی از ان ها استفاده میکنند. به عنوان مثال وسایلشان را میتوانند درآن قرار دهند و نظم اطرافشان را بیشتر کنند و بسیاری استفاده های دیگر. جعبه های درقفل داری که در بازار وجود دارند اکثرا جنس چوب هستند اما شما میتوانید مدل مقوایی ان را نیز ببینید. مدل های مقوایی این جعبه ها معمولا ساخت دست هستند. نحوه ی ساخت جعبه های در قفل دار با جنس کارتن را میتوانید به راحتی در اینترنت پیدا کنید که به سادگی با فیلم توضیحات مورد نیاز را به شما داده اند علاوه بر این اگر بخواهید کیفیت و کارایی جعبه ای می سازید افزایش یابد میتوانید از مقواهای ضخیم تر و یا کارتن پلاست استفاده کنید. برای مشاهده نمونه جعبه های قفل دار اینجا کلیک کنید.

 

چاپ و تولید جعبه ی در قفل دار

طراحی و چاپ جعبه ی درقفل دار

 شاید در مدل های جعبه های در قفل داری که ر بازار وجود دارند شما نتوانید تنوع مورد نیاز خودتان را پیدا کنید به همین دلیل اگر این جعبه ها را خودتان بسازید علاوه بر اینکه ارزش معنوی و اهمیت را به هدیه ی شما اضافه میکنند، میتوانید طرح های مختلف مد نظرتان را نیز روی آن ها پیاده کنید و دستتان باز خواهد بود. در جنسهای چوبی این جعبه ها نیز اگر مدل خاصی را خواستید و توانایی تولید آن را نداشتید( قطعا در کار با چوب نیاز به تجهیزات خاصی است که به راحتی در خانه ها پیدا نمی شود ) میتوانید طرح مد نظرتان را به یک نجاری بدهید تا جعبه ی در قفل دار مد نظرتان را برایتان تولید کند. همانطور که در بالاتر گفتیم از جعبه های درقفل دار استفاده های متفاوتی می شود و تا مدت زمان طولانی ای وابسته به اینکه چطور از آن نگهداری کرده اید باقی خواهند ماند.

پس اگر برای هدیه تان وقت بگذارید و جعبه ی در قفل دار مناسبی را انتخاب کنید میتوانید این اطمینان را داشته باشید که آن جعبه نیز به همراه کادویتان به صورت یک یادگاری در دست فرد مورد نظر باقی خواهد ماند. ازجمله جعبه های در قفل داری که افراد بیشتری را به خود جذب میکند، مدل های منبت کاری شده و یا cnc شده است. که البته قدری هزینه ی بالاتری نسبت به مدل های ساده دارند اما تفاوت هزینه آنقدر زیاد نیست که بخواهید این گزینه ها را برای انتخاب حذف کنید. برای مشاهده نمونه جعبه های قفل دار اینجا کلیک کنید.