جعبه و بسته بندی

چاپ و تولید جعبه ی خشکبار

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

چاپ و تولید جعبه ی خشکبار

بدون شک جعبه های خشکبار تاثیر فراوانی بر ذهنیت مشتری دارند. حتی اگر شما مجموعه ای از خشکبار های با کیفیت را در اختیار مشتری قرار دهید اما جعبه ی زیبایی نداشته باشد کیفیت محصول شما به خوبی دیده نمی شود و یا شاید حتی تاثیر منفی بر مشتری بگذارد. جعبه های خشکبار علاوه بر تبلیغاتی که بر روی آن ها وجود دارد این ویژگی را در اختیار خریدار قرار می دهند که سایز مورد نظر خود را بتواند انتخاب کند. جعبه ی خشکباری که تنها مخصوص شما باشد قطعا معرف برند و کار شما است. وهرچه شما در این زمینه ی حساسیت و توجه بیشتری نشان دهید نتیجه ی بهتری خواهید دید. برای مشاهده نمونه جعبه های تولید شده شرکت طرح هرم اینجا کلیک کنید.

 

چاپ و تولید جعبه ی خشکبار

 

جعبه ی خشکبار چگونه است؟

 معمولا جعبه های خشکبار درب پنجره ای دارند به گونه ای که محصول داخل آن را می توانید ببینید و این کمک می کند که مشتری نسبت به خریدی که انجام می دهد دیدگاه بازتری داشته باشد و احساس خریدن یک هنداونه ی سر بسته به او دست ندهد. پس با میل و رغبت بیشتری خشکبار با ویژگی های جعبه ای که مطرح کردیم را می خرد. علاوه بر این جعبه های خشکبار در سایز های مختلف تولید می شوند و همانطور که اشاره کردیم مشتری شما با خیال راحت می تواند جعبه ی مد نظر خود را انتخاب کند. در جعبه های خشکبار نوع کادوئی آن نیز وجود دارد. قطعا در این نوع جعبه های خشکبار جذابیت ظاهری جعبه بسیار مورد توجه خریدار قرار میگیرد زیرا علاوه بر کیفیتی که باید خود خشکبار مد نظر داشته باشد تا بتواند ویژگی کادوئی بودن را شامل شود اینکه جعبه ی آن نیز بتواند مشتری را از لحاظ بصری ترغیب به خرید کند بسیار با اهمیت است و درصورتی که در جعبه های خشکبار کادوئی شما نتوانید نیاز زیبایی و جذابیتی که مشتری انتظار دارد را برآورده کنید فروش قابل توجهی نخواهید داشت.پس قبل از سفارش اینگونه جعبه ها برروی طرح آن به خوبی فکر کنید و سعی کنید سلیقه ی اکثریت جامعه را مد نظر قرار دهید. برای مشاهده نمونه جعبه های تولید شده شرکت طرح هرم اینجا کلیک کنید.

طراحی جعبه ی خشکبار

در سفارش جعبه ي خشکبار خود به کيفيت مقوايي که جعبه از آن تهيه مي شود دقت کنيد همچنين مبحث رطوبت در اين بسته بندي بسيار مهم است و بايد وسواس ويژه اي در رابطه با آن به خرج دهيد تا کيفيت نهايي کار شما پايين نياد. در طراحي روي جعبه ي خشکبار شما مي توانيد برند و نام فروشگاه خود را لحاظ کنيد در اين زمينه به زيبايي فونتي که انتخاب مي کنيد و هماهنگي آن با نوع بسته بنديتان نيز دقت کنيد. به عنوان مثال يک طراحي مدرن با فونت سنتي اصلا جالب نخواهد بود. همچنين رنگي که شما براي جعبه ي خشکبار خود انتخاب مي کنيد مي تواند به راحتي در ذهن مشتري شما بنشيند و نماد فروشگاه شما باشد.اينکه از رنگ هاي گرم و جذاب در اين جعبه استفاده کنيد ايده ي خوبي است.به طور کل بهتر است قبل از سفارش جعبه ي مد نظر خودتان با يک متخصص در اين زمينه صحبت کنيد تا بتوانيد در کنار جذب مشتري و برآورده کردن نياز او تبليغات قابل قبول و با دوامي را از اين جعبه ها به دست آوريد. برای مشاهده نمونه جعبه های تولید شده شرکت طرح هرم اینجا کلیک کنید.