جعبه و بسته بندی

تولید و چاپ جعبه ی اختصاصی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

تولید و چاپ جعبه ی اختصاصی

جعبه ها انواع مختلف و کاربرد های متفاوتی دارند. از جمله ی این کاربرد ها می توانیم به جعبه های دارویی، جعبه ی هدیه، جعبه ی مواد غذایی و ... اشاره کنیم. به طور معمول در اجناسي که جعبه ها کاربرد دارند، نوع و طرح جعبه معرف جنس مد نظر است. اين نوع جعبه ها، جعبه هاي اختصاصي هستند که براي موارد خاص و يا با طراحي هاي خاص انجام مي شوند. جعبه های اختصاصی معمولا معرف برند و یا نوع کالای فروشی شما هستند و جنبه ی تبلیغات را برای شما براورده می کنند. برای مشاهده نمونه های جعبه و بسته بندی اینجا کلیک کنید.

 

تولید و چاپ جعبه ی اختصاصی

 

شما با استفاده از این جعبه های اختصاصی علاوه بر اینکه می توانید محصول خود را از سایر رقبایتان جدا کنید، میتوانید از تبلیغاتی که ان جعبه ها برای شما و نام برندتان بدون هزینه انجام می دهند نیز استفاده کنید. جعبه های اختصاصی معرف کار شما هستند بنابراین برای انتخاب آن ها بهتر است دقت کافی را داشته باشید. شما می توانید لوگو و یا نام شرکتتان را بر روی جعبه ی اختصاصیتان بزنید. 

ساخت و تهیه جعبه ی اختصاصی

مسئله ای که بهتر است پیش از تصمیم گیری برای استفاده از جعبه های اختصاصی به ان توجه کنید نوع محصول ارائه شده توسط شما می باشد. اینکه جعبه ی شما با محصولتان همخوانی داشته باشد و ابعاد و فضای آن در حد نیاز محصولتان باشد نکته ی مهم است. علاوه بر این بهتر است در انتخاب رنگ نیز دقت کنید. رنگ ویژگی ایست که به راحتی میتواند تمایز محصول شما را با دیگری مشخص کنید پس برای انتخاب آن وسواس داشته باشید تا نتیجه ی بهتری بگیرید. در کنار این موارد اینکه جعبه ی اختصاصی شما طرح دار و یا ساده باشد کاملا به انتخاب شما بر میگردد. اما واضح است که هرچه این جعبه ها زیباتر باشند به کلاس کاری شما بیشتر کمک می کنند. همچنین خود این جعبه های اختصاصی زیبا عاملی برای ترغیب مشتری به خریدن محصول شما هستند خصوصا اینکه اگر بخواهند ان را به کسی هدیه بدهند به این جنبه ی زیبایی بیشتر توجه میکنند. برای مشاهده نمونه های جعبه و بسته بندی اینجا کلیک کنید. پس هزینه ای که شما برای جعبه ی اختصاصیتان می کنید یک هزینه ی اضافی نیست بلکه در فروش و تبلیغات شما تاثیر بسزایی دارد. و یک سرمایه گذاری برای کار شما به حساب می آید.اگر زمینه ی کاری شما در راستای کالا های لوکس و یا با ارزش مانند طلا فروشی ها است بهتر است از این جعبه های اختصاصی حتما استفاده کنید و به شکل جعبه نیز توجه کنید. این که جعبه ی شما یک ویژگی خاص داشته باشد، به عنوان مثال نحوه ی باز شدن آن متفاوت باشد. میتواند نظر مشتری را به خود جلب کند. اگر مشتری از کار شما و خدمات شما راضی باشد قطعا برای خرید های بعدی نیز به شما مراجعه می کند و علاوه بر این به صورت شفاهی هم برای کار شما و محصولتان تبلیغ می کند و این قطعا فروش و سود شما را افزایش می دهد. بهتر است تمام تلاشتان را برای جلب رضایت مشتری انجام دهید و یکی از روش هایی که برای جلب کردن نظر آن ها مورد ستفاده قرار میگیرد همین جعبه های اختصاصی هستند که شمادر اختیارشان قرار می دهید. برای مشاهده نمونه های جعبه و بسته بندی اینجا کلیک کنید.