فیلم تبلیغاتی

ساخت و فیلم برداری از کارخانه

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

فیلم شماره ی 1:  نحوه ساخت و فیلم برداری از کارخانه
این فیلم از محیط کارخانه و با هدف معرفی خط تولید کارخانه ، تهیه می شود.

فیلم شماره ی 2:  فیلم انبوه سازان، پیمانکاران و سازندگان ساختمان

این فیلم با هدف تبلیغ و از مراحل ساخت یک ساختمان و ا پروژه های عمرانی تهیه می شود.

فیلم شماره ی 3: فیلم شرکتی شرکت های خدماتی

 این دسته از این فیلم ها مخصوص شرکت هایی است که محصول ملموس نداشته و فقط خدمات به مشتریان ارائه می دهند. بنابر این تاکیدشان بر نشان دادن خدمات و ویژگی ها، معرفی فضا، پرسنل و متخصصان، گواهینامه ها، افتخارات و چشم انداز شرکت می باشد.

فیلم شماره ی 4: گزارش آگهی بانک ها و موسسات مالی

 معمولا فیلم ها ی این دسته برای همایش ها و یا تبلیغات استفاده می شوند.
فیلم شماره ی 5: فیلم تبلیغاتی ادارات و سازمان های دولتی

شرکت ها دولتی برای اخذ پروژهای بیشتر، اقدام به تبلیغ با این روش می کنند تا نمونه پروژه ها و اقدامات انجام شده را در معاملات خویش به معرض نمایش بگذارند.
 

 

فیلم شماره ی 6: فیلم تبلیغاتی مراکز تجاری

 معرفی مجموعه، جذب مشتریان هدف و واگذاری واحد های تجاری از پر رونق ترین بخش فیلم سازی صنعتی است و مسلما برای کارفرمایان بسیار پرسود خواهد بود.

فیلم شماره ی 7: فیلم تبلیغاتی مجموعه های تفریحی ورزشی

 وقتی که رقابت به همه جا نفوذ کرده، مجموعه های ورزشی هم باید از وسایل، تجهیزات و کارکنان خود کلیپ هایی تهیه کنند تا در دنیای رقابت پیروز شوند.
ساخت فیلم صنعتی کارخانه ها و صنایع تولیدی

تبلیغ های مختلفی را از خطوط کارخانه ها و صنایع تولیدی به منظور معرفی محصولات و مجموعه ساخته می شود. مواردی که باید در ساخت فیلم صنعتی کارخانه ها و صنایع تولیدی مد نظر داشته باشید
تکنولوژی تولید، تاریخچه، معرفی بخش های مختلف کارخانه  و مراحل تولید محصول و ویژگی های آن ، کارکنان و متخصصان، جوایز و افتخارات و چشم انداز مجموعه از عواملی است که باید مند نظر قرار دهید. امکاناتی از جمله زمان متناسب با سناریو، موشن گرافیک و کپشن، تصویر برداری حرفه ای و سینمایی، هلی شات، گوینده سرشناس، رسانه پخش مانند نمایشگاه ها، وب سایت ، دیجیتال مارکتینگ، تیزر تبلیغاتی، عکاسی حرفه ای هنگام فیلمبرداری و ... در هنگام سپردن کار به شرکت های فیلمبردار انجام می شود.  برخی از شرکت ها خواستار فیلمبرداری هوایی هستند. فیلمبرداری هوایی جزو جلوه های ویژه محسوب می شود.

 

تصویربرداری بوسیله هلیکوپتر ماکت و یا سرنشین دار جهت نمایش تصویرهایی استثنایی از ارتفاع با دید 360 درجه از محیط اطراف، با قابلیت انجام پرواز و تصویربردای در محیط های داخلی و فضاهای باز صورت می پذیرد. خدمات دیگری هم برای فیلم برداری از کارخانه انجام می شود تصویربردای تایم لپس - زمان بالا، مخصوص گذشت زمان طولانی چندین ساعاته و چندین روزه فقط در چند ثانیه با قابلیت نمایش جزئیات پیشرفت پروژه ها و برای درک هرچه بهتر نحوه اجرای آنها است که بنا به صلاحدید کارفرما قابل اجراست. فیلم های زنده، فیلم های پرزنتیشن، فیلم های آموزشی هریک کاربرد خاص خود را دارند که می توانیم آن ها را با فیلم برداری از کارخانه ادغام کنیم .