فیلم تبلیغاتی

ساخت فیلم صنعتی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

ساخت فیلم تبلیغاتی رتبه اول را در تبلیغات زودبازده دارد. شما باید توجه کنید که فیلم تبلیغاتی با توجه به مکان هایی که می خواهد نمایش داده شود ساخته شود. اگر می خواهید تبلیغ موثری داشته باشید برنامه ریزی فیلم صنعتی داشته باشید.

 

 صنایع بسیاری ممکن است برای به نمایش در آوردن قابلیت‌های واقعی خود، توسعه کار و ارتباط موثر با مشتریان و همکاران خود به تهیه مستند و فیلم صنعتی مثل  کارخانه جات، کارگاه‌های صنعتی، خطوط تولیدی، پالایشگاه‌ها، نیروگاه‌ها، صنایع شیمیایی، صنایع غذایی، لابراتوار‌های تولید مواد آرایشی و بهداشتی، صنایع دکوراسیون، خودرو، لوازم خانگی و ...، رستوران‌ها و هتل‌ها، پروژه‌های ساختمانی، مجتمع‌های فرهنگی و تفریحی، شرکت‌های خدماتی، ادارات، سازمان‌های دولتی، بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها، بانک‌ها و مؤسسات مالی و مراکز تجاری نیاز داشته باشند. بنابر این گستردگی ساخت فیلم های تبلیغاتی به اندازه تعداد شرکت هاست و نباید انتظار داشت که فیلم صنعتی شرکت ها با هم یکسان باشند. ساخت فیلم صنعتی نوعی فیلم تبلیغاتی است.  با تهیه فیلم صنعتی فروش محصولات شما را متحول کرده و آینده تجاری و اقتصادی شرکت را تحت تاثیر قرار دهد.

امروزه فیلم های صنعتی و عکاسی صنعتی  رونق فراوانی یافته است. اگر فیلم صنعتی صنعتی بسازید، می توانید این ویدئو را در مکان های مختلف از جمله همایش ها، نمایشگاه ها، سمینارها ، شبکه های اجتماعی به نمایش دهید به علاوه قادر خواهید بود تا شعار و برند خود را به مشتریان بشناسانید و به آن ها بگویید که کار شما چه مزایایی برایشان خواهد داشت و چه تبلیغی بهتر از این که صنعت خود را به مشتریان خود بشناسانید.


نحوه ساخت فیلم های صنعتی

 فیلم صنعتی نقش مهمی در میزان فروش محصولات صنعتی دارد. علت آن هم عدم امکان یا وقت حضور مشتریان در کارخانه است. فیلم صنعتی با درنظرگرفتن مهمترین فاکتورها و استانداردها می تواند کارخانه تولیدی شما را به بهترین نحو ممکن به بیننده نشان دهد.

فیلم های صنعتی دارای بخش های متنوعی همچون معرفی نیروهای متخصص، معرفی تاریخچه برند، معرفی فضا و بخش های مختلف، معرفی نحوه تولید محصول از ابتدا تا انتها، رپرتاژ آگهی، فیلم های مستند صنعتی تبلیغاتی، معرفی ویژگی های محصول و خدمت، فیلم های پرزنتیشن آگهی ، فیلم های تبلیغاتی آموزشی، پرزنتیشن آگهی های تلویزیونی، فیلم های تبلیغاتی با گفتار و بدون گفتار متن، فیلم های مستند صنعتی تبلیغاتی، فیلم های تبلیغاتی آموزشی-رئال انیمیشن، فیلم های تبلیغاتی آرشیوی ، رپرتاژ آگهی های رئال انیمیشن ، فیلم های شرکتی تبلیغاتی مستند داستانی، اعلام کسب جوایز و افتخارات برند و ... می باشند. با استفاده از تصویربرداری، عکسبرداری و یا حتی صدابرداری‌های لازم، ساخته می‌شود. مدت زمان لازم برای فیلم برداری ممکن است بین 5 ساعت تا دو روز باشد در نهایت ویدئو توسط متخصصین تدوین شده و گرافیک یا صداگذاری لازم نیز روی آن انجام می‌شود و به صورت دی‌وی‌دی و لینک تحویل کارفرما داده می‌شود.

 

توجه داشته باشید که قبل از سفارش کار ، حتما نیازهای خود را شناسایی کنید و به صورت کاملا واضح از شرکت های ساخت ویدیوهای صنعتی بخواهید که نمونه کارهای مشابه را به شما نشان دهند. این کار باعث می شود تا تفاوت بین آنچه شما می خواهید و کاری که شرکت به شما ارائه می دهد، کم شود.