چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال کارت تبریک عید نوروز

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

چاپ دیجیتال کارت تبریک عید نوروز

در این مقاله می خواهیم تمرکز خود را بر چاپ دیجیتال کارت تبریک عید نوروز و مزایای آن بگذاریم پس با ما همراه باشید.

یکی از ابزارهای بازاریابی و تبلیغات سودمند و تاثیرگذار برای شرکت ها و موسسات مختلف به ویژه در تعطیلات عید نوروز چاپ دیجتال کارت تبریک عید نوروز می باشد که برای جلب نظر مشتری و ارتقای همکاری دو مجموعه، تولید کارت تبریک خلاق، جذاب و حرفه ای بسیار موثر خواهد بود. با چاپ کارت تبریک و تقدیم آن به مشتری وفاداری مخاطب نیز افزایش پیدا می کند. برای مشاهده نمونه های بیشتر کارت تبریک سال نو  اینجا کلیک کنید.

چاپ دیجیتال کارت تبریک عید نوروز

 کارت تبریک سال نو گروه بین المللی مپنا ( نصب نیرو)

ارکان اساسی در چاپ دیجیتال کارت تبریک عید نوروز

زمانی که حضور در رویداد مورد نظر برای شخص مقدور نمی باشد طراحی و چاپ کارت تبریک بسیار ایده آل و تاثیرگذار است. برای اینکه کارت تبریکی خاص، جذاب و حرفه ای داشته باشیم باید روش های خلاقانه و منحصر به فردی را اعمال نماییم. از شاخصه های مهم در طراحی و چاپ کارت دیجیتال عید نوروز استفاده از فونت های جذاب و زیبا می باشد. برای برجسته کردن طرح مورد نظر می توان از فونت های دست نوشته، برش ها و اسکریپت ها و برای جذاب تر شدن آن نیز می توان از فونت های مخصوص، کوتاه و رسا به عنوان بخشی از متن استفاده نمود و بدین ترتیب زمینه بصری مناسب را فراهم کرد. از مهم ترین ویژگی کارت تبریک، انتقال موضوعی است که بر روی آن چاپ می شود. برای مشاهده نمونه های بیشتر کارت تبریک سال نو  اینجا کلیک کنید.

 

چاپ دیجیتال کارت تبریک عید نوروز

( کارت تبریک سال نو شرکت دژ پایپ )
 

تصاویر استفاده شده باید با موضوع کارت تبریک همخوانی داشته باشند برای جلوگیری از یکنواختی نیز باید به اصل تعادل رنگها توجه کرد همچنین استفاده از محتوای روان و قابل درک نیز یکی دیگر از ارکان ضروری برای چاپ دیجیتال کارت تبریک عید نوروز می باشد. چاپ کارت تبریک احساسات افراد موردنظر را بسیار به خوبی بر می انگیزد به همین علت برای ایجاد شور و شوق بیشتر باید سلیقه ای به کار گرفته شود که با روحیه شخص مورد نظر هماهنگ باشد. در چاپ افست معمولاً چاپ اختصاصی و شخصی سازی امکان پذیر نمی باشد و کارت تبریک به صورت آماده فروخته می شود. در آخر نیز باید خاطرنشان کرد که کارت تبریک را نمی توان به تنهایی به شخص مورد نظر هدیه داد زیرا جلوه خوبی ندارد بلکه باید آن را در پاکتی مناسب و جذاب قرار داد تا شأن کاریمان نیز بالا برود.

مزایای چاپ دیجیتال کارت تبریک عید نوروز

کارت تبریک با روش چاپ دیجیتال انجام می شود. در این روش کار چاپی در کمترین زمان ممکن انجام می شود زیرا فرآیند چاپ بسیار کوتاه است همچنین در چاپ دیجیتال متن، تصاویر و لوگوی افراد در کارت را می توان به سلیقه مشتری و به صورت اختصاصی به چاپ رساند و چاپ فایل های تصویری نیز به شکل دلخواه برای شخص مورد نظر قابلیت انجام دارد. چاپ دیجیتال کارت تبریک را می توان بر روی انواع فلز، پلاستیک، چوب، کاغذ و در زمان کم و با تیراژ دلخواه انجام داد. برای روکش کارت تبریک نیز می توان از سلفون براق یا یو وی استفاده نمود که استحکام و زیبایی کارت را افزایش دهد. برای مشاهده نمونه های بیشتر کارت تبریک سال نو  اینجا کلیک کنید.