چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال منو رستوران بر روی کاغذ کرافت

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

چاپ دیجیتال منو رستوران بر روی کاغذ کرافت

روش های چاپ بسیاری از جمله روش چاپ دیجیتال، روش چاپ افست، روش چاپ سیلک و ... وجود دارد. در بین تمامی روش های چاپ، روش چاپ دیجیتال بیشترین رونق را دارد. چاپ دیجیتال دارای قابلیت های بسیاری است که از آن به منظور چاپ کارهای با تیراژ پایین و فوری استفاده می شود برای نمونه می توان از چاپ دیجیتال برای چاپ کارت ویزیت، چاپ کارت pvc، چاپ منو رستوران، منو کافی شاپ، چاپ بروشور، چاپ تراکت و ... استفاده نمود. در این روش کیفیت چاپ از سرعت بالایی برخوردار است. این مقاله سعی دارد به بررسی چاپ دیجیتال منوی رستوران بر روی کاغذ کرافت بپردازد امیدواریم که مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد. نمونه های منو رستوران را اینجا ببینید.

 

چاپ دیجیتال منو رستوران بر روی کاغذ کرافت

(طراحی و چاپ منو رستوران دل)

ویژگی های کاغذ کرافت

کاغذ کرافت کاغذی است که از سولفات خمیر پالپ تولید می گردد و از مقاومت بالا و تنوع بسیاری برخوردار است. انواع کاغذهای کرافت شامل کاغذهایی که سفید نشده اند تا کاغذهای کرافت سفید شده می باشند کاغذهای کرافت که با رنگ قهوه ای یا رنگ سفید تولید می گردند از دوام بالایی برخوردار هستند و از آنها غالباً برای بسته بندی جعبه، کارتن، پاکت و چاپ منو رستوران استفاده می شود بنابراین یکی از موارد استفاده از این نوع کاغذ، چاپ دیجیتال منو رستوران بر روی آن با گرماژهای مختلف می‌ باشد.

تعریف منو رستوران و انواع آن

منو رستوران لیستی از اسامی غذاها، نوشیدنی ها، دسرها را شامل می ‌شود که قیمت هر یک از آنها مقابلشان نوشته شده است. منوی هر رستوران نمایشگر حجم کار و سبک کاری آن رستوران می باشد. مدل های مختلف منو رستوران ها شامل مواردی از قبیل منوهای سفارشی تالارهای پذیرایی، منوهای دفترچه ای با جلد چرمی یا پلاستیکی، منوهای چوبی با حک و ... می گردد که نوع کاغذ استفاده شده و طراحی آنها با یکدیگر متفاوت است.

 

چاپ دیجیتال منو رستوران بر روی کاغذ کرافت

(طراحی و چاپ منو رستوران دل)

همیت طراحی در چاپ منوی رستوران

برای اینکه یک منوی کامل و قابل توجه داشته باشید باید به کیفیت عکس ها، گرافیک، جذابیت متون و اصول روانشناسی کاملا توجه داشته باشید و به تمامی موارد ذکر شده اهمیت بدهید تا بتوانید یک منوی جذاب برای رستوران خود داشته باشید و به کمک آن بتوانید به راحتی مشتریان بسیاری را برای یکبار هم که شده به امتحان کردن غذاها و نوشیدنی‌ های رستورانتان ترغیب نمایید. نمونه های منو رستوران را اینجا ببینید.

هزینه‌های چاپ منوی رستوران بر روی کاغذ کرافت

عوامل بسیاری همچون هزینه کاغذ کرافت، هزینه زینک، هزینه چاپ و هزینه طراحی همگی در تعیین قیمت چاپ دیجیتال منو رستوران بر روی کاغذ کرافت تاثیرگذار می باشند.

مزایای چاپ دیجیتال منوی رستوران بر روی کاغذ کرافت

همان طور که پیشتر اشاره گردید از چاپ دیجیتال با عنوان چاپ فوری نیز یاد می شود که می تواند ما را در داشتن منویی کامل در اولین فرصت و بدون اتلاف وقت کمک نماید. غالباً در منوی رستوران ها کیفیت و تعداد محدود بسیار اهمیت دارد و به همین دلیل توصیه ما به شما عزیزان استفاده از چاپ دیجیتال است. منو رستوران که با استفاده از چاپ دیجیتال چاپ شده باشد به راحتی می تواند نظر مشتریان را به خدمات رستوران جلب نماید و بدین ترتیب درآمد بیشتری را به سوی رستوران سرازیر نماید.