چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال گواهینامه های تخصصی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

چاپ دیجیتال گواهینامه های تخصصی

دانش پژوهان پس از اتمام و گذراندن دوره های کلاسی و خاص،  باید از سازمان، موسسه یا نهاد مربوطه گواهینامه های تخصصی دریافت نمایند. گواهینامه به منظور گذراندن دوره خاص و تایید قبولی در آن دوره می باشد, بنابراین نیاز است تا این گواهینامه ها در بهترین شکل ممکن چاپ شوند و از ظاهر زیبا و شکیلی برخوردار باشند. برای چاپ این گواهینامه ها می توان از چاپ دیجیتال استفاده کرد. برای مشاهده نمونه کارهای چاپ دیجیتال شرکت طرح هرم اینجا کلیک کنید.

 

چاپ دیجیتال گواهینامه های تخصصی

 

ویژگی های چاپ دیجیتال

در چاپ دیجیتال توجه به کیفیت از مشخصه ‌های بارز آن است. چاپ دیجیتال از لحاظ کیفیت، این اطمینان خاطر را می ‌دهد که بدون هیچ مشکلی چاپ به بهترین شکل ممکن و کاملا خوانا و شفاف انجام می شود همچنین در روش مذکور مدت زمانی که برای چاپ دیجیتال گواهینامه های تخصصی نیاز است در مقایسه با چاپ افست بسیار کم و ناچیز است به همین علت به این نوع روش، چاپ فوری نیز گفته می شود. چاپ دیجیتال از این نقطه نظر نیز دارای اهمیت و جذابیت می باشد که می توان برای چاپ و ظهور گواهینامه های تخصصی تعداد کم و همچنین چاپ گواهینامه های متفاوت نیز از آن بهره گرفت به عنوان مثال برای چاپ یک عدد گواهینامه تخصصی نیز چاپ دیجیتال کارایی دارد و می توان با بهره گیری از آن، بدون هیچ مشکلی و به راحتی به گواهینامه تخصصی با کیفیت و مطلوب دسترسی داشت. برای مشاهده نمونه کارهای چاپ دیجیتال شرکت طرح هرم اینجا کلیک کنید.

اقدامات لازم قبل از چاپ دیجیتال گواهینامه های تخصصی

قبل از اینکه گواهینامه با دستگاه تخصصی چاپ گردد لازم است ابتدا نوشته های آن با دقت بازخوانی شود که دارای اشتباه نباشد زیرا اگر به چاپ برسد دیگر نمی توان اشتباهات را اصلاح کرد.

موارد تاثیرگذار در چاپ دیجیتال گواهینامه های تخصصی

از موارد بسیار تاثیرگذار باید به حاشیه، فونت و نوع طراحی اشاره نمود.

 

چاپ دیجیتال گواهینامه های تخصصی

 

حاشیه

به فاصله نوشته ها از کادر حاشیه گفته می شود که باعث زیبایی و شکیل بودن گواهینامه می گردد.

فونت

فونت استفاده شده برای گواهینامه های تخصصی از لحاظ فنی و زیبایی ظاهری نقش بسیار زیادی در گواهینامه های تخصصی دارد بنابراین باید بگوییم هر چقدر فونت انتخابی از لحاظ ظاهری زیبا، بدون ایراد و نقص باشد گواهینامه جذاب تری خواهیم داشت. فونت باید به گونه ای باشد که نوشته ها برای مخاطب و دانش پژوه شفاف و خوانا به نظر بیاید و بتواند به راحتی محتوای آن را مطالعه نماید. استفاده از فونت های ریز مخاطب را دچار گمراهی می کند.

طراحی

طراحی گواهینامه های تخصصی، اهمیت زیادی دارد. هر چقدر طراحی، خاص تر و زیباتر باشد به کار دانش پژوه، اعتبار و ارزش بیشتری می دهد و ارزش آن فعالیت یا تخصص دانش پژوه، بیشتر آشکار می گردد.

مراکز چاپ دیجیتال

مراکز معتبر بسیاری در سراسر کشور در زمینه چاپ دیجیتال گواهینامه های تخصصی استاندارد به فعالیت مستمر مشغول هستند و خدمات چاپی را به دو صورت آنلاین و حضوری ارائه می دهند همچنین در این مراکز کارشناسان متخصص وجود دارد که شما را در طراحی زیبا و منحصر به فرد چاپ دیجیتال گواهینامه های تخصصی راهنمایی می کنند و هزینه آن را نیز برآورد می نمایند. برای مشاهده نمونه کارهای چاپ دیجیتال شرکت طرح هرم اینجا کلیک کنید.