چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال بروشور A3 دو رو بر روی کاغذ کرافت

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

چاپ دیجیتال بروشور A3 دو رو بر روی کاغذ کرافت

بروشور چیست

به تمامی راهنماها که از کاغذهای نازک تهیه می شوند و به صورت یک برگی یا چند لتی وجود دارند بدون این که به محتوای آن توجه شود بروشور گفته می شود به بیان ساده تر باید بگوییم بروشور محصولی است که در مورد یک کالا توضیحات جامع و کاملی را ارائه می دهد این توضیحات معمولا همراه با مجموعه ای از تصاویر می باشد. در بروشور علاوه بر تصویر از متن نیز برای معرفی بهتر کالا و خدمات کمک گرفته می‌ شود. برای مشاهده انواع بروشور و کاتالوگ اینجا کلیک کنید.

تفاوت بروشور و کاتالوگ

فضای طراحی در بروشور به نسبت کاتالوگ کمتر می باشد اما تیراژ کاربردی آن بیشتر از کاتالوگ است.

بروشورها در رابطه با خدمات صحبت می کنند و بدین ترتیب مشتریان را متقاعد به خرید محصولات یا استفاده از خدمات می کنند بنابراین باید با چاپ بروشورهای زیبا، شیک، چشمگیر، براق و با کیفیت بتوان یک بروشور تاثیرگذار داشته باشیم. چاپ دیجیتال یکی از راه‌ های چاپ و بهترین راه برای چاپ بروشور با تیراژ پایین می باشد که در کوتاه ترین مدت زمان و با بالاترین کیفیت انجام می شود. چاپ دیجیتال بروشور بر روی انواع کاغذها از جمله کاغذ تحریر، گلاسه، کرافت و ... و در اندازه ‌های مختلف بر روی برگ های A4 و A3 امکان پذیر می باشد. قصد داریم این مقاله را به توضیح ویژگی های چاپ دیجیتال بروشور A3 دو رو بر روی کاغذ کرافت اختصاص دهیم پس با ما همراه باشید.

 

چاپ دیجیتال بروشور A3 دو رو بر روی کاغذ کرافت

 

اهمیت سایز در تاثیرگذاری بروشور

بزرگ یا کوچک بودن بروشور دارای اهمیت نمی باشد. برای اینکه یک بروشور فوق العاده تاثیرگذار باشد اندازه آن اصلا مهم نیست بلکه باید بر روی کاغذ مناسبی چاپ گردد تا بتواند تأثیر خود را بگذارد بنابراین چاپ بروشور باید روی کاغذهایی انجام شود که بازدهی کافی را داشته باشند یکی از کاغذهایی که به این منظور مورد استفاده قرار می گیرد کاغذ کرافت است. برای مشاهده انواع بروشور و کاتالوگ اینجا کلیک کنید.

تعریف کاغذ کرافت

کاغذ کرافت کاغذی است که از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و از سولفات خمیر پالپ تولید می گردد. کاغذهای کرافت دارای تنوع بالایی هستند که از آنها به منظور چاپ های مختلف از جمله چاپ دیجیتال بروشور A3 دو رو بر روی کاغذ کرافت می باشد.

چاپ دیجیتال بروشور A3 دو رو بر روی کاغذ کرافت و تاثیر آن بر کسب و کار

چاپ بروشور یکی از عوامل تبلیغاتی است که می ‌تواند بر روی سرعت کسب و کار بسیار تاثیر دارد. برای اینکه یک بروشور کامل، جامع و تاثیرگذاری داشته باشیم باید طراحی آن نیز توسط افراد حرفه ای انجام شود. توجه به کیفیت و زیبایی بروشور باید در مرحله اول قرار داده شود زیرا کیفیت بروشور آشکار کننده کیفیت کسب و کار شما می باشد. به همین منظور برای چاپ دیجیتال بروشور A3 دو رو بر روی کاغذ کرافت از دستگاه های دیجیتال کمک گرفته می شود.

 

چاپ دیجیتال بروشور A3 دو رو بر روی کاغذ کرافت

 

هدف از چاپ بروشور

چاپ بروشور یک نوع بازاریابی است که احتیاج به بودجه زیادی ندارد حتی می توانید بروشورهای با کیفیت بالا را با استفاده از چاپ دیجیتال بدون اینکه نیاز به سرمایه‌گذاری بالا باشد به چاپ برسانید بنابراین هدف از چاپ بروشور تلاش برای ارتقای سازمان با بودجه کم می باشد.

کلمات کلیدی: چاپ دیجیتال، بروشور، چاپ دیجیتال بروشور، کاتالوگ، تفاوت بروشور با کاتالوگ، کاغذ کرافت، بروشور A3 دو رو، هدف از چاپ بروشور. برای مشاهده انواع بروشور و کاتالوگ اینجا کلیک کنید.