چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال برای ماکت سازی جعبه

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

چاپ دیجیتال برای ماکت سازی جعبه

همه افراد با دیدن جعبه های که دارای طراحی خلاقانه باشند ذوق زده می شوند و دوست دارند هر چه زودتر درون آن را ببینند و احتمال اینکه آن جعبه را نزد خود نگه دارند زیاد است. همچنین اگر جعبه دارای اشکال جالبی باشد از آن برای مصارف دیگر نیز استفاده می کنند. ساخت خلاقانه جعبه، طراحی و بسته بندی یک نوع هنر است چاپ جعبه ارزان پیام و ماندگاری محصولات را ضمانت می نماید همچنین بسته بندی نیز یک نوع علم، هنر و فن آوری می باشد که کار آن محافظت از محصول به منظور نگهداری، انبار، انتقال، توزیع، ذخیره و فروش می باشد. برای مشاهده نمونه های بیشتر جعبه و بسته بندی اینجا کلیک کنید.

 

چاپ دیجیتال برای ماکت سازی جعبه

 

مراحل مختلف ماکت سازی جعبه

ماکت و جعبه سازی دارای مراحل گوناگونی است که می‌ توان به مراحل طراحی جعبه و بسته بندی، ارزیابی و تولید بسته ها اشاره نمود.

ما همه روزه شاهد بسته بندی های مختلفی در محیط اطراف خود هستیم بنابراین همان طور که اشاره نمودیم برای بسته بندی محصولات ابتدا نیاز به جعبه خاص و مخصوص برای آن محصول داریم که بهترین گزینه انتخابی برای چاپ و طراحی ماکت جعبه، انتخاب چاپ دیجیتال است. در روش چاپ دیجیتال دستگاه های دیجیتال مخصوصی وجود دارند که با کمک آن دستگاه ها می توان طرح اولیه جعبه را طراحی، چاپ و سپس خط تای آن را مشخص نمود پس از طراحی اولیه و ایجاد خط تا، با تا زدن آن خط تا می ‌توانیم به یک جعبه ساده، شیک و با طراحی فوق العاده دسترسی پیدا نماییم.

سایز جعبه بستگی به تعداد و حجم محصول دارد که توسط کارشناسان در این زمینه مشخص می گردد. همه ما هر لحظه جعبه های گوناگون برای محصولات مختلف را در اطراف خودمان مشاهده می کنیم همچون جعبه پیتزا یا جعبه مداد رنگی و ... که هر کدام از آنها دارای طرح متفاوتی هستند و با تصاویر یا نوشته هایی، محصول خود را به گونه ای خاص تبلیغ کرده اند بنابراین هر چقدر طراحی دارای کیفیت برتر و خلاقانه تر باشد آن محصول نیز در چشم مشتری جذاب تر به نظر می آید. چاپ دیجیتال برای ماکت سازی جعبه این امکان را به ما می دهد که بتوانیم جعبه های با کیفیت، جذاب و درخور محصولات و برند خود طراحی نماییم.  رای مشاهده نمونه های بیشتر جعبه و بسته بندی اینجا کلیک کنید.

 

چاپ دیجیتال برای ماکت سازی جعبه

 

مزیت های چاپ دیجیتال برای ماکت سازی جعبه

از مزیت های چاپ دیجیتال برای ماکت سازی جعبه این است که می توان بر روی مقوای موج دار و چند لایه در حجم های بالا به راحتی چاپ دیجیتال را به طور مستقیم اجرا نماییم همین طور می توان برای جعبه های خود که در ویترین یا پیشخوان فروشگاه ها قرار می ‌گیرند با استفاده از چاپ دیجیتال طرح هایی با کیفیت عالی پیاده کرد. از دیگر مزیت های چاپ دیجیتال برای ماکت سازی جعبه این است که قبل از تولید انبوه می ‌توان طرح مورد نظر خود را مورد بحث قرار داد و دید که آیا طرح انتخابی، مورد پسند واقع می شود یا خیر و سپس نسبت به چاپ دیجیتال آن قدام کرد که بدین ترتیب از به وجود آمدن ضرر جلوگیری می شود.  رای مشاهده نمونه های بیشتر جعبه و بسته بندی اینجا کلیک کنید.