چاپ دیجیتال

 چاپ دیجیتال فوری برای سمینارها و همایش ها

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

 چاپ دیجیتال فوری برای سمینارها و همایش ها

تعریف سمینار

به نوع خاصی از رویدادها که در آن چند ارائه دهنده اصلی و سخنران وجود دارد که در پیرامون یک موضوع خاص به صحبت می پردازند سمینار گفته می شود البته در سمینارها سایر شرکت کنندگان نیز در بحث شرکت می کنند.

تعریف همایش

به رویدادی که جنبه تخصصی دارد و در آن مهمان ها از سطح بالاتری هستند همایش گفته می شود هدف از تشکیل همایش حل مشکل، مشاوره، حقیقت یابی و تبادل اطلاعات می باشد.

سمینارها و همایش هایی که زمان زیادی برای برگزاری ندارند و به اصطلاح با فورس زمانی روبرو شده اند برای رفع نیازهای فوری چاپی خود به یک مرکز خدمات چاپ دیجیتال فوری معتبر نیازمند هستند تا کارهای چاپی همایش ها و سمینارهای خود را به آنها بسپارند تا محصولات چاپی مورد نظر را به صورت فوری و بازه زمانی یک الی 24 ساعت با کیفیت بالا تحویل دهند این مراکز چون باید محصول را با کیفیت عالی در بازه زمانی کم تحویل دهند از چاپ دیجیتال فوری برای سمینارها و همایش ها استفاده می کنند.

فلایر و کاربرد آن

فلایر کاتالوگی تک برگی است که داخل یک پوشه تبلیغاتی قرار می گیرد و هدف آن معرفی کردن یک یا چند محصول و همچنین معرفی یک شرکت خاص ( برند خاص ) است که غالبا در سایز A4 با کمک روش دیجیتال چاپ می شود که یکی از گزینه های موجود در چاپ دیجیتال فوری برای سمینارها و همایش ها محسوب می شود.  برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

 چاپ دیجیتال فلایر

 

پوستر

برخی از افراد مقاله های خود را به همایش ها می فرستند تا مقاله آنها در آنجا مطرح گردد همایش ها نیز مقاله آن ها را یا به صورت سخنران یا به صورت پوستر ارائه می دهند اگر مقاله به صورت پوستر ارائه شود آن را در معرض دید مشارکت کنندگان قرار می دهند و نویسنده مقاله نیز به منظور پاسخگویی به سوالات احتمالی در کنار پوستر می ایستد برای چاپ مقاله به عنوان پوستر با کیفیت، شفاف، جذاب و تاثیرگذار نیاز به چاپ فوری است و باید گفت چاپ پوستر نیز زیر مجموعه چاپ دیجیتال فوری سمینارها و همایش ها به حساب می آید.

کارت ورود به همایش

اغلب شرکت کنندگان همایش ها، کارت های ورود خود را تا مدت ها به عنوان یادگاری نزد خود نگهداری می کنند بنابراین کارت ورود به همایش باید از طراحی فوق العاده ای برخوردار باشد تا مخاطب با دیدن آن، لحظات خوب خود را در همایش به خاطر بیاورد همچنین با طراحی جذاب کارت ورود همایش ها، این فرصت وجود دارد تا بتوان به خوبی تبلیغ رایگانی را در اختیار داشت زیرا شرکت کنندگان آن را به خانه یا محل کار خود می برند و به دیگران نشان می دهند بنابراین نوعی تبلیغ نیز به حساب می آید. برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

کارت ورود به همایش

 

عکاسی در همایش ها و سمینارها

برای ثبت همایش ها و سمینارها نیاز به عکاسی می باشد و باید با کمک عکاسان حرفه ای، عکس هایی باشکوه و به یادماندنی را از این مراسم ها تهیه کرد تا بتوان مخاطبان را تحت تاثیر بیشتری قرار داد. برای چاپ عکس های گرفته شده چون کیفیت و شفافیت کار دارای اهمیت فوق العاده ای است و باید از چاپ دیجیتال کمک گرفت. چاپ دیجیتال عکس نیز در دسته چاپ دیجیتال فوری برای سمینارها و همایش ها قرار دارد. برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید.