چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال آلبوم عکس

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

چاپ دیجیتال آلبوم عکس

به مجموعه ای از عکس های خاطره انگیز و به یاد ماندنی آلبوم عکس گفته می شود که اتصال آنها با کمک یک بدنه قوی صورت می گیرد. برای مشاهده نمونه چاپ آلبوم های دیجیتال اینجا کلیک کنید.

 

چاپ دیجیتال آلبوم عکس

 

انواع آلبوم ها

ما در هر خانه ای شاهد آلبوم های خانوادگی هستیم که در هر آلبوم کلی از عکس های خاطره انگیز وجود دارد که خاطرات شیرین گذشته را برای شخص تداعی می کند ارتباط این عکس ها با یکدیگر به دلیل وجود خانواده است به همین علت به آن آلبوم خانوادگی می گویند که تنها یک نمونه از آلبوم های موجود در دنیا می باشد این محصول دارای انواع مختلفی است همانند آلبوم های نمونه کار که از آن به منظور نمایش نمونه کارها به مشتری استفاده می شود. آلبوم های مناسبتی نیز نوع دیگری از این محصول هستند که برای یک مناسبت ویژه و خاص از آنها استفاده می شود مانند آلبوم عروسی که تثبیت کننده یک شب فوق العاده در زندگی می باشد و دارای ارزش بسیاری است. برای مشاهده نمونه چاپ آلبوم های دیجیتال اینجا کلیک کنید.

تفاوت آلبوم های قدیمی با آلبوم های جدید

امروزه با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی آلبوم ها نیز تغییر یافته اند آلبوم های قدیمی به دفترهای خالی شباهت داشتند که عکس درون جلدهای پلاستیکی آن ها قرار می گرفت و دارای عیب هایی بود یکی از عیوب این آلبوم ها این بود که گاها امکان جابجایی عکس وجود داشت یا اگر عکس مورد پسند شخصی واقع می شد ممکن بود آن را بردارد و با خود ببرد اما امروزه با ظهور دستگاه های دیجیتال، آلبوم ها نیز به روز و مدرن شده اند و از کیفیت، استحکام و زیبایی بالایی برخوردار هستند در چاپ دیجیتال آلبوم عکس در هر صفحه از آلبوم، چند عکس طراحی شده با هم میکس می شوند و در کل صفحه چاپ می گردند اگر بخواهیم مثال بزنیم باید بگوییم یک آلبوم دیجیتال مانند یک مجله عکس می باشد که تماما عکس هایی از خودمان را در بر می گیرد.

 

چاپ دیجیتال آلبوم عکس

 

مزیت های آلبوم های دیجیتال

آلبوم های دیجیتال دارای جلدهای نفیس و ضخیمی هستند که از دوام بالایی برخوردارند. کیفیت چاپ دیجیتال آلبوم عکس به گونه ای است که آلبوم تحت هیچ شرایطی دستخوش ایراد و تغییر نمی گردد دیگر اینکه ضد آب و ضد گرد و غبار خواهد بود و دارای کیف مخصوص است که آن را در برابر هرگونه آسیب در امان نگه می دارد از مزیت های دیگر آلبوم دیجیتال می توان به تنوع طرح ها و رنگ های آن اشاره کرد که مشتری می تواند با خیالی آسوده طرح و رنگ مورد نظر خود را انتخاب نماید در چاپ دیجیتال آلبوم عکس، طراح برای طراحی جلد و چیدمان عکس ها از مشتری نیز نظر می خواهد و گاهی برای طراحی جلد، عکس انتخابی مشتری را بر روی جلد اصلی آلبوم قرار می دهد که باعث افزایش زیبایی و جذابیت آن می گردد. زمان آماده شدن محصول معرفی شده سریع است که وقت شما را بیهوده هدر نمی دهد و در عرض چند روز می توانید به آلبوم دلخواه خود دست یابید. برای مشاهده نمونه چاپ آلبوم های دیجیتال اینجا کلیک کنید.

هزینه چاپ دیجیتال آلبوم عکس

عواملی بسیاری همچون کیفیت عکس، هزینه صحافی، هزینه ویرایش عکس ( در صورت نیاز )، هزینه جلد سازی، تعداد عکس های استفاده شده، هزینه عکاسی ( اگر عکاسی در آتلیه انجام شود ) و ... در تعیین قیمت چاپ دیجیتال آلبوم عکس تاثیرگذار می باشد.