چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال اقلام شرکتی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

چاپ دیجیتال اقلام شرکتی

اقلام شرکتی شامل مواردی همچون فرم های اداری شرکت ( سربرگ، کارت ویزیت و ... )، قبض رسید، قبض ورود و خروج کالا، فاکتور، فاکتور رسمی و ... می گردد که چاپ تمامی این اقلام با کمک روش دیجیتال امکان پذیر می باشد و ما را در داشتن اقلام شرکتی مطلوب در کوتاه ترین زمان یاری می کند. در مقاله های پیشین به توضیح سربرگ و کارت ویزیت در غالب ست اداری پرداختیم بنابراین در این مقاله از توضیح آنها صرف نظر می کنیم و تنها به معرفی مختصر و مفید سایر اقلام می پردازیم پس با ما همراه باشید. برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

چاپ دیجیتال اقلام شرکتی

 

قبض رسید

شرکت ها معمولا توانایی ارائه کالا، خدمات و محصولات را به طور آنی به مشتریان ندارند و برای این منظور باید پروسه ای طی شود تا بتوانند محصول را تحویل یا خدمات را ارائه دهند به همین دلیل نیاز به قبض رسید دارند قبض رسید یکی دیگر از اقلام شرکتی است که اطلاعات مشتری از قبیل نام، آدرس، تلفن، تاریخ سفارش و مبلغ بیعانه بر روی آن ثبت می گردد و سپس دست مشتری سپرده می شود. قبض رسید معرف صاحب خدمات یا محصولات می باشد به همین علت کیفیت آن دارای اهمیت است که چاپ دیجیتال در این مورد نیز کمک شایانی به بالا رفتن سطح کیفیت آن می کند. چاپ دیجیتال قبض رسید نیز در دسته چاپ دیجیتال اقلام شرکتی قرار می گیرد.

قبوض ورود و خروج کالا

در امور انبارداری و حسابداری شرکت ها مهمترین اسنادی که قابل توجه هستند قبوض دریافت، تحویل و پرداخت می باشد این محصول وظیفه دارد تا ورود و خروج اقلام، وجه نقد و اسناد مالی را شفاف سازی و ثبت نماید برای چاپ این محصول نیز می توان از چاپ دیجیتال کمک گرفت. برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید.

فاکتور و انواع آن

فاکتور جزء سندهای رسمی یک شرکت به حساب می آید که توسط شرکت تنظیم و به مشتری تحویل داده می شود در هر فاکتور نام محصول خریداری شده، تعداد محصول خریداری شده، قیمت محصول خریداری شده به صورت تکی و قیمت کل محصول ذکر می گردد. فاکتورها انواع مختلفی دارند که می توان به فاکتورهای رسمی، پیش فاکتور، فاکتور مالیاتی و ... اشاره کرد. فاکتورهای زیبا و گیرا به خوبی میزان اعتبار فعالیت شرکت ها را برای متقاضیان خدمات و محصولات به نمایش می گذارند بنابراین برای داشتن فاکتورهای زیبا، چشم نواز و همچنین بالا رفتن اعتبار شرکت می توان از چاپ دیجیتال فاکتور که زیر مجموعه چاپ دیجیتال اقلام شرکتی است بهره برد.

 

چاپ دیجیتال اقلام شرکتی

 

نتیجه گیری

چاپ دیجیتال یکی از روش های چاپ مدرن است که امروزه جایگزین روش های کلاسیک از جمله چاپ افست شده است و در زمان نیز به صورت چشمگیری صرفه جویی می کند از این روش می توان برای چاپ محصولاتی که تیراژ کمی از آنها مدنظر است همچون اقلام شرکتی استفاده کرد. چاپ دیجیتال اقلام شرکتی یکی از روش های چاپ ایده آل است که موجب می گردد محصولات با کیفیت و زیبایی را داشته باشیم و بتوانیم خدمات و محصولات شرکت، نام شرکت و اعتبار شرکت را با قیمت مقرون به صرفه در اذهان تثبیت و ماندگار نماییم. برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید.