چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال کاتالوگ با کیفیت بالا

  • نویسنده: سعید هدایتی
  •     
  • :تاریخ

 

امروزه و با پیشرفت تکنولوژی استفاده از دستگاه های دیجیتال در جای جای جهان کنونی رواج بیشتری یافته است و هواخواهان بسیاری هم دارد. در دنیای امروز شما کمتر خانه ای خواهید یافت که یک شی با قابلیت کار به شکل دیجیتال در آن یافت نشود.

دلیل اقبال عمومی به دستگاه های دیجیتال جمع و جور بودن آن است. این دستگاه ها در قیاس با سایر همتایان و رقبایی که دارند، تجهیزات فرعی کمتری دارند و سرعت عمل نسبتا بالایی دارند. یکی از دستگاه های دیجیتال که استفاده از آن رواج بسیاری پیدا کرده است و واحدهای صنعتی بسیاری به آن ها وابسته شده است. دستگاه های چاپ دیجیتال است. چاپ دیجیتال چاپ حرفه ای می باشد که با چاپگرهای حرفه ای در شرکت تبلیغاتی طرح هرم صورت می پذیرد . هزینه چاپ دیجیتال کمی بیشتر از چاپ آفست می باشد .چاپ دیجیتال دارای امکانات چاپ سریع می باشد .در چاپ دیجیتال نسبت به آفست فرایند چاپ دیجیتال کمتر و کوتاه تر خواهد بود .در چاپ دیجیتال هزینه هر برگ ثابت خواهد بود .

 

چاپ دیجیتال کاتالوگ با کیفیت بالا

( چاپ دیجیتال کاتالوگ رایان طب)

چاپ دیجیتال کاتالوگ با کیفیت بالا

افزون بر سرعت عمل بالا و قابلیت اجرا و به کارگیری ساده آن، چاپ دیجیتال اختیار عمل بالایی به طراح می دهد و دست او را برای ایجاد تغییرهای موثر در هر بازه زمانی حتی در میانه چاپ نیز باز می گذارد. چاپ های دیجیتال مناسب ترین گزینه برای تیراژ های پایین هزار هستند و در این تیراژ ها گرانی آنها اساسا مطرح نیست.  چاپ های دیجیتال فرآیند چاپ را روی محصولات مختلفی عملی می سازند. این محصولات مختلف دامنه وسیعی را شامل می شوند که از این بین می توان به چاپ روی کاغذ، ساک و ... نیز اشاره کرد. بیشتر بخوانید : چاپ دیجیتال کاتالوگ نمونه محصول

 

چاپ دیجیتال کاتالوگ با کیفیت بالا

( چاپ دیجیتال کاتالوگ شرکت کاترین )

در مسائل مربوط به تبلیغات و با اهداف تبلیغاتی چاپ های دیجیتال می توانند بسیار کمک کننده باشند. همه ما به خوبی می دانیم که محصولات تبلیغاتی می بایست در تیراژهای بالا چاپ شود تا به دست انبوه افراد و مشتریان بالقوه و بالفعل ما برسد. به همین دلیل است که محصولاتی نظیر کارت های ویزیت، بروشور ها،تقویم ها،سررسید ها کتب و ... توسط دستگاه های چاپ دیجیتال تولید می شوند. یکی از مهم ترین محصولاتی که چاپخانه های دیجیتال به چاپ می رسانند، کاتالوگ ها می باشند. کاتالوگ(نمونه کارها) هم برای اهداف تبلیغاتی و هم برای اهداف تجاری بسیار مفید و ضروری هستند. این مفید بودن و ضروری بودن تمامی صاحبان مشاغل را ترغیب کرده است که برای ترویج کسب و کار خود از کاتالوگ(مقالات مرتبط) استفاده کنند و به همین سبب تعداد پرشماری از آن را به مراکز چاپ دیجیتال سفارش دهند.

 

چاپ دیجیتال کاتالوگ با کیفیت بالا

( چاپ دیجیتال کاتالوگ  پیام رخبام )

کاتالوگ ها عموما روی کاغذ های سنگین و بالای صد گرم اتکا دارند و چاپ دیجیتال در محصولات کاتالوگی(نمونه کارها) روی اینان صورت می گیرد. این محصولات هم به زیبایی های تصویری متکی هستند و هم وابسته به متون نوشتاری هستند. به همین دلیل در چاپ دیجیتال کاتالوگ ها می بایست به هر دوی این موارد توجه شود. در چاپ دیجیتال تصاویر به محصولات چاپی تبدیل می شوند. به سبب همین ویژگی چاپ دیجیتال به نیروی انسانی کمتری هم نیاز دارد. از این رو چاپخانه ها از به کار انداختن دستگاه های چاپ دیجیتال استقبال بیشتری هم می کنند. چاپ های دیجیتال معمولا به اشکال جوهرافشان، تیونری عملی می شوند یا با استفاده از چاپگرهای لیزری حرفه ای به سمت بازار عرضه می گردند.

چاپگرهای حرارتی، چاپگرهای تصعید کننده رنگ و چاپگرهای الکتروگرافی هم در ذیل چاپگرهای دیجیتال طبقه بندی می شوند. هم اکنون با عنایت به تمام این عوامل و جمیع این جهات می توان گفت که چاپ های دیجیتال گزینه های بسیار مناسبی برای تولید کاتالوگ های شما در کمترین زمان ممکن است. آنها به خوبی پذیرای طرح، رنگ و نوشته شما می شوند و به زیبایی تمام روی کاغذهای مورد نظر شما قرار می گیرند.

مقالات مرتبط

# کاتالوگ با صحافی چسب

# چاپ دیجیتال کاتالوگ

# چاپ دیجیتال کاتالوگ نمونه محصول