چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال سربرگ

  • نویسنده:
  •     
  • :تاریخ

چاپ دیجیتال سربرگ

همه ما به عنوان ارباب رجوع، کارمند مدیر یا هر پست دیگری و تحت هر عنوان دیگری که می شناسیم با مفهوم سربرگ روبرو شده ایم. سربرگ ها طرح ها، انواع و اقسام مختلفی دارند. سربرگ بخشی از ست ادارای است که صاحبان و مالکان شرکت های اداری و تجاری می توانند از آنان استفاده نمایند و در تکمیل ست اداری شما موثر است.

سربرگ ها هم جنبه اداری و هم جنبه تبلیغاتی بالایی دارند و می بایست در کنار کارت های ویزیت، تقویم ها، کاتالوگ ها، بروشور ها و سایر موارد اداری و تبلیغاتی به کار روند تا شما یک ست اداری کامل داشته باشید. بدیهی است که نبود سربرگ های کم حجم می تواند ست اداری شما را از کامل بودن بیاندازد و آن را ناقص کند.

 

چاپ دیجیتال سربرگ

(طراحی و چاپ دیجیتال سربرگ و ست اداری فروشگاه عسل قریبی)

معمولا سربرگ ها در مکاتبات اداری به کار می روند و رسمیت بیشتری به پیغام ها و نامه نگاری های شما می دهند. سربرگ نشان دهنده میزان جدیت و ممارست شرکت شما برای عملی کردن یک طرح، برنامه یا پیغام است. استفاده از سربرگ باعث می شود که مراجعین بیش از حالت های دیگر به رسمیت نوشته شما اعتماد کنند. از سوی دیگر سربرگ فرصت یک ثبت بصری در حافظه گیرنده نامه شما را فراهم می آورد که آن هم بسیار در تبلیغات و فرآیند ارتباط با مشتری موثر است. نکته بسیار مهم دیگر این است که سربرگ به خوبی به همگان نشان می دهد که شرکت شما یک شرکت نظام مند همراه با اصول و برنامه های جزئی و دقیق است که خود این امر تاثیر مثبتی در مشتریان شما به جای می گذارد.

چاپ دیجیتال سربرگ ها از سیستم چاپی چهار رنگی یا سیستمی که نزد فعالان صنعت چاپ تحت عنوان سی ام وای کا شناخته می شود تبعیت می کنند.  سربرگ ها برای مراکز تجاری حکم صورت برای یک انسان را دارند، سر برگ ها باید زیبا و جذاب باشند و از سویی اطلاعات ضروری و هویتی شرکت شما یا کسب و کار تجاریتان را به سمع و نظر بیننده برسانند. از سوی دیگر سربرگ به مانند یک پل ارتباطی بسیار ویژه و موثر با مشتریانتان اهمیت دارد.

 

چاپ دیجیتال سربرگ

( چاپ دیجیتال سربرگ و اوراق اداری مجموعه های ورزشی اکسیژن )

در سربرگ های خود می توانید اطلاعاتی نظیر شماره های تماس و آدرس را قرار دهید. از سوی دیگر می توانید آن را مزین به طرح، لوگو و سایر نقوش مرتبط به کسب و کارتان کنید. امروز سربرگ ها را در دو قطع مختلف اما بسیار متداول آ4 و آ5 می زنند و به سوی مشتریان عرضه می کنند.

شاید در مورد سربرگ ها تیراژ چاپ شده آن نیز از اهمیت بسیاری برخوردار باشد، انتخاب تیراژ کاملا بر عهده متقاضی است. متقاضی با توجه به گستردگی کسب و کار، میزان دامنه مراجعان و شعباتی که به نوعی با آنها در ارتباط است یا مقدار نامه نگاری ها و مراوداتی که دارد تیراژ خود را تعیین کنند.

چاپ دیجیتال سربرگ از 25 نسخه شروع می شود و قادر است تا پنج هزار نسخه نیز افزایش بیابد. امروزه چاپ خانه ها و مراکز چاپ دیجیتال قادرند در تیراژهای مدنظر کارفرمایان با تنوع بسیار مختلف در طرح ها در سریع ترین زمان ممکن آن را عرضه نمایند.

 

چاپ دیجیتال سربرگ

(طراحی و چاپ دیجیتال سربرگ و اوراق اداری شرکت ایده پرداز )

چاپ های دیجیتال قادرند سربرگ ها را روی انواع و اقسام کاغذها از هر جنسی که باشند چاپ کنند. اما بنا به ماهیت این محصولات، قیمت تمام شده و سفارش مشتریان سربرگ ها یا از جنس کاغذ تحریر هستند یا کتانی می باشند. گرماژ کاغذهای تحریر مناسب سربرگ از هشتاد گرم شروع می شود، می توان کاغذهای سنگین تری به مانند کاغذهای 100 و 120 گرمی نیز استفاده کرد. از دیگر گزینه های پیش روی شما برای سفارش کاغذهای تحریر شما کاغذهای کتان است که شما می توانید با توجه به تیراژ، نوع طرح و ماهیت کاری خود و سربرگی که مدنظر دارید گزینه مطلوب خود را انتخاب نمایید. 

مطالب مرتبط

# چاپ ست اداری خاص

چاپ دیجیتال سربرگ با کاغذ فانتزی

#چاپ دیجیتال سربرگ بر روی کاغذ تحریر