چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال کارت کتان

  • نویسنده: سعید هدایتی
  •     
  • :تاریخ

چاپ دیجیتال کارت کتان

کارت های ویزیت از ملزومات هر تجارت کوچک و بزرگی هستند، آنها اطلاعات ضروری که برای تماس با شما لازم است را در خود دارند. آنها ضروریات ارتباط با شما را به طرز مختصر و مفیدی در اختیار مشتریان  قرار می دهند. کارت های ویزیت به سادگی در دسترس افراد خواهند بود و به سادگی می توانند مقدمات یک تماس یا قرار ملاقات را فراهم نمایند. در دنیای امروز و در رقابت سختی که در حوزه جذابیت بصری میان کارفرمایان جهان در جریان است، کارت های ویزیت و نوع طراحی آن بسیار تعیین کننده است.در میان انواع و اقسام متعددی که از کارت های ویزیت در بازار امروز یافت می شود کارت های ویزیت کتان گونه ای از این کارت ها هستند که مشتریان بسیار دارد.

 

چاپ دیجیتال کارت کتان

 

کارت هایی از جنس کتان

همه ما نام کتان را در زمان خرید لباس و شلوار شنیده ایم،این نام که بارها در خرید و فروش لباس به چشم می خورد، نامیست محبوب در میان مردم. پارچه کتان با خصوصیات منحصر به فرد خودش در بازار شناخته می شود.کتان پارچه ایست با درجه سختی بالا و در برابر خم شدگی از خودش مقاومت بسیار خوبی نشان می دهد. کنار پارچه کتان،مقوای کتان هم در بازار یافت می شود. مقوای کتان هم در بازار از فرآورده های پرفروش این محصول است. مقوای کتان وقتی روی کارت ویزیت به کار می رود، آرامش و وزانت خاصی می یابد.

اما کارت های کتان روی خوشی به رنگ های پس زمینه نشان نمی دهند،چرا که کتان از پیش بافته است.به همین دلیل باید توجه داشت به هنگام چاپ پس زمینه این احتمال وجود دارد که یکنواختی زیادی روی کارت شما به چشم نخورد. کتان را می توان در رنگ های روشن و درخشان یا  تیره تولید کرد و روی کارت به کار برد.در بسیاری از مراکز چاپ کارت ویزیت های ساخته شده از کتان از ظریف ترین این کارت ها هستند و با بافتی نرم و نفیس در بازار عرضه می گردند.

 

چاپ دیجیتال کارت کتان

 

چاپ دیجیتال کتان

این کارت های ویزیت به صورت دیجیتال چاپ می شوند. با پیشرفت تکنولوژی و به مرور زمان چاپ دیجیتال جایگاه خود را در در فرآیند چاپ کتاب، کارت و ... تثبیت کرده است.چاپ های دیجیتال قادرند تا یکنواختی بسیاری در تصویری که روی کارت قرار می گیرد،ایجاد کنند.  این یکنواختی ایجاد شده نیاز بسیار مهمی است و کارت های شما می توانند با استفاده از چاپ دیجیتال این امر را به سادگی و با کیفیت بالا محقق کنند. یکی از مهمترین مزایای چاپ دیجیتال آماده کردن محصول در کوتاه ترین زمان ممکن است.این سرعت عمل بالا دقیقا همان چیزی است که افراد فعال در عرصه اقتصاد به آن نیاز دارند.

مدیران بیش از هر کسی به اهمیت زمان واقفند، به خصوص در تجارت های بزرگ، از دست دادن زمان  می تواند به از دست دادن مشتری منجر شود و از دست دادن مشتری به معنای از دست دادن سود می باشد.

اساسا یکی از عواملی که به گستردگی چاپ دیجیتال و رشد سریع و اعجاب آور کارایی آن منجر شد در کنار بی نیازی به تجهیزات متعدد همین سرعت عمل بود. حالا ما می توانیم، برای بهبود تبلیغات خود و ایجاد ارتباطات قوی با مشتریانمان از کارت های ویزیت کتان که از طریق چاپ دیجیتال تولید و عرضه می شوند، استفاده کنیم. کارت های کتان به زیبایی تصویر روی خود را جذب و منعکس می کنند و به راحتی از طریق چاپ دیجیتال در تیراژ های مختلف عرضه می شوند تا نیازهای فعالان عرصه اقتصاد را تامین کنند.

 

مطالب مرتبط

# چاپ کارت ویزیت خاص

#  چاپ کارت ویزیت لمینیت

# چاپ کارت ویزیت PVC