هدایای تبلیغاتی

معرفی جلد مدارک با پلاک

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

معرفی جلد مدارک با پلاک

امروزه با تعدد کارت ها و مدارک مختلف که افراد برای امور روزمره خود به کار میگیرند داشتن یک محافظ برای آن ها ضروری است, زیرا میتوانند با خیال راحت کلیه مدارک خود را تحت پوشش یک جلد مدارک زیبا حفظ نمایند.
از این رو داشتن جلد مدارک خاص برای افراد به خصوص مدیران و کارمندان دارای اهمیت ویژه ای است, زیرا با حکاکی نام شرکت یا لوگو اختصاصی سازمان بر روی جلد مدارک  می توانند معرف خود باشند که این امر موجب مورد توجه قرار گرفتن مشتریان و در نهایت جذب و بهره مندی آن ها از سایر خدمات سازمان شما میشود.

 

 

معرفی جلد مدارک با پلاک


جلد مدارک از جمله هدایای تبلیغاتی پر کاربرد نیز می باشد که علاوه بر همراهی مشتریان شما در حفاظت از مدارکی از جمله شناسنامه, پاسپورت و کارت های اعتباری در موقعیت های گوناگون می تواند موجب بازدهی بالای برند سازمان شما شود.

جهت زیباتر جلوه دادن جلد مدارک شرکت طرح هرم با افزودن پلاک بر روی آن و حکاکی نام و یا لوگو سازمان شما میتواند مشتریان و مخاطبان جدیدی برای شما به وجود بیاورد, زیرا با در دست داشتن این نوع از جلد مدارک شما به طور غیرمستقیم در حال تبلیغ و معرفی سازمان و برند خود هستید.
مد نظر داشته باشید که هر چقدر کیفیت جلد مدارک بالاتر باشد این نکته را خاطرنشان میکند که شما برای مشتریان و محصولات تولیدی خود ارزش بسیار بالایی را قائل هستید. 

جنس و انواع رنگ در تولید جلد مدارک
جنس این دسته از هدایای تبلیغاتی شرکت طرح هرم از نوع چرم مصنوعی بوده و دارای رنگ های مختلف مطابق با سلیقه های مشتریان میباشد. از جمله این رنگ های متنوع  میتوان به قهوه ای, عسلی, زرشکی, قرمز و مشکی اشاره کرد.


 

معرفی جلد مدارک با پلاک


معرفی کاربردهای ویژه جلد مدارک
دانشگاه ها, بانک ها, ارگان های مختلف دولتی, شرکت های خصوصی و دفاتر بیمه ای از جمله سازمان هایی هستند که در صورت حضور در نمایشگاه ها و همایش های مختلف میتوانند تبلیغات موثری جهت معرفی خود داشته باشند, زیرا می توانند راهی برای تشکر از حسن انتخاب و اعتماد مشتریان خود باشند.

جلد مدارک با پلاک در دو مدل متنوع تولید میشوند:
1- جلد مدارک تبلیغاتی با چرم مصنوعی تک مگنت
2- جلد مدارک تبلیغاتی با چرم مصنوعی دو مگنت

دوخت این نوع از جلد مدارک میتواند به این گونه باشد که یک بند به طول 20 سانتی متر برای نگه داری وحمل مدارک بر روی جلد تعبیه شود, همچنین می توان 3 جیب بزرگ, 2 جیب کوچک, یک جیب زیپ دار, 4 جیب برای قرارگیری کارت های اعتباری و محلی برای قراردادن عکس را در نظر گرفت.
بر حسب سلیقه مشتری میتوان محلی برای قرارگیری خودکار نیز به آن اضافه نمود.