هدایای تبلیغاتی

معرفی جلد بیمه چرم با دوخت و پلاک

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

معرفی جلد بیمه چرم با دوخت و پلاک
این دسته از جلدهای بیمه جزو محصولاتی هستند که بسیار لوکس و مزین طراحی میشوند در نتیجه باید هزینه بیشتری را جهت چاپ و تولید آن ها پرداخت. یکی از راه های موثر در تبلیغات فعالیت های یک شرکت بیمه و جذب مخاطبان و مشتریان خود ارائه جلد بیمه چرم با دوخت و پلاک است. زیرا علاوه بر زیبایی ظاهری جلد نام برند سازمان شما همواره میدرخشد. از این رو امروزه یافتن یک شرکت تبلیغاتی که طبق سفارش و سلیقه شرکت ها عمل کند بسیار سخت شده است.
شرکت تبلیغاتی طرح هرم با معرفی تولید انواع محصولات تبلیغاتی میتواند شما را در تولید سفارشات جهت جلب مشتریانتان همراهی نماید. برای مشاهده نمونه های انواع هدایای تبلیغاتی اینجا کلیک کنید.

 

معرفی جلد بیمه چرم با دوخت و پلاک


جلد بیمه نامه چگونه در جذب مخاطب موثر است؟
ما در گروه تولید و چاپ طرح هرم با مد نظر قرار دادن روش های نوین و طراحی زیبا بر روی سطوح چرمی میتوانیم همراه و مشاور شما در این زمینه باشیم, در نتیجه جنسی که برای ساخت و تولید جلد بیمه مورد استفاده است بسیار مرغوب  و با کیفیت می باشد و به طور نامحسوس حس رضایت افرادی که نمایندگی بیمه شما را انتخاب نموده اند جلب میشود, پس قبل از هر اقدامی سوابق و تولیدات شرکت طراحی و تولید خود را بررسی نمایید.
باید در نظر داشت که در تولید و اجرای جلد بیمه چرم با دوخت و پلاک از دو پروسه طراحی و چاپ برای معرفی نمایندگی بیمه استفاده میشود, پس خلاقیت در هر دو این موارد حرف نخست را میزند. در حقیقت جلد بیمه و قسمت های داخلی آن برای هر شرکت دارای ابعاد و تعداد برگ های مشخص است, که با افزودن پلاک بر روی جلدها میتوان نام نمایندگی بیمه را بر روی آن ها حک کرد.

 

معرفی جلد بیمه چرم با دوخت و پلاکچرا جلد بیمه چرم با دوخت و پلاک را انتخاب کنیم؟
معمولا شرکت های بیمه جهت ارائه بیمه عمر, مسئولیت و مسکن که جزو بیمه هایی هستند که مراجعین کمتری دارند, باید طراحی و چاپ ویژه ای را برای این دسته از جلدها در نظر بگیرند تا علاوه بر جلب رضایت فرد بیمه شده که با در دست داشتن جلد بیمه نامه حس غرور و اطمینان خاطر از انتخاب نمایندگی بیمه خود دارد, همچنین میتواند مخاطبان جدیدی برای شرکت بیمه شما فراهم آورد تا مشمول این دسته از بیمه های کم طرفدار نیز شوند. برای مشاهده نمونه های انواع هدایای تبلیغاتی اینجا کلیک کنید.

به علت کیفیت بالای جلد بیمه با دوخت و پلاک این محصول می تواند یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی برای سازمان شما باشد, زیرا دارای ظاهری زیبا و کم حجم است و به آسانی در جیب, کیف و آفتابگیر خودرو قرار میگیرد.
در نتیجه با افزودن پلاک بر روی دفترچه بیمه میتوانید آن را مزین کرده و تبلیغات موثرتری را برای خود رقم بزنید.

جنس جلد بیمه نامه میتواند از انواع چرم طبیعی, مصنوعی , یوف و ... در اندازه ها و رنگ های مختلف طبق سلیقه و سفارش مشتریان طراحی و تولید شود.
با توجه به مواردی که در بالا به آن ها اشاره شد جلد بیمه نامه های ارائه شده از طرف نمایندگی ها می تواند نقش بسزایی در تبلیغ و جذب مخاطبان جدید را برای شما به همراه داشته باشد. از طرفی جلد بیمه علاوه بر معرفی نمایندگی شما باید به خوبی از برگه های بیمه نامه حفاظت نماید. برای مشاهده نمونه های انواع هدایای تبلیغاتی اینجا کلیک کنید.