هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

  • نویسنده:
  •     
  • :تاریخ

هدایای تبلیغاتی

مقدمه

امروزه بازاریابی حالتی جدید پیدا کرده است. فروش محصولات شما دیگر محدود به شهر محل زندگیتان نیست بلکه با تبلیغاتی موثر می توانید از همه شهر ها مشتری داشته باشید. در این راستا هدایای تبلیغاتی پدید آمدند تا ارتباط شما با مشتری را هر چه بیشتر رونق بخشند. برای مشاهده نمونه هدایای تبلیغاتی شرکت طرح هرم اینجا کلیک کنید.

 

چاپ روی فلش مموری شرکت اطلس

( چاپ روی فلش مموری -شرکت مهندسی اطلس)

 

این هدایا به واسطه کاربرد های زیادی که دارند دائما مقابل چشم مشتری قرار داشته و برای وی یادآور محصولات و برند شما خواهند بود.

انواع هدایای تبلیغاتی

شما می توانید دو نوع هدایای تبلیغاتی برای مشتریان خود در نظر بگیرید. نوع اول می تواند خاص تر و گران تر باشد و به مشتریان همیشگی شما تقدیم گردد. و نوع دوم ارزان تر و مختص افراد دیگر باشد.

لازم به ذکر است که باید نام برند خود را روی هدایای تبلیغاتی خود حک نمایید. توجه کنید که از شلوغ کردن بیش از حد هدیه بپرهیزید. در صورت رعایت این نکته هدیه شما بیشتر مورد استفاده مشتریان قرار خواهد گرفت.

 

کلاه تبلیغاتی- شرکت لینکس

( کلاه تبلیغاتی- شرکت لینکس )

هدایای تبلیغاتی انواع متنوع و گسترده ای دارند که در ادامه برخی از آن ها را بیان می کنیم:

  • لیوان، ست های رومیزی، خودکار، سر رسید، دفترچه، قیچی، تقویم، جلد مدارک و جلد بیمه
  • تی شرت، کلاه، پیشبند
  • کیف پول، کیف لپ تاپ
  • فلش، پاور بانک، اسپیکر، 

 

چاپ روی لیوان استیل دو جداره - شرکت مازند فیل

( چاپ روی لیوان استیل دو جداره - شرکت مازند فیل)

 

علاوه بر این موارد می توانید از هدایای تبلیغاتی استفاده نمایید که ایده ای نو در خود داشته باشند. در این صورت شما و با ارائه یک ایده جدید شما خواهید توانست نظر مشتریان بیشتری را به خود جلب نمایید. برای مشاهده نمونه هدایای تبلیغاتی شرکت طرح هرم اینجا کلیک کنید.

توزیع هدایای تبلیغاتی

شما می توانید هدایای تبلیغاتی خود را در زمان های مختلفی توزیع نمایید. برای مثال برخی از کسب و کار ها تمایل دارند هدایای تبلیغاتی برای ایام عید تهیه کرده و به مشتریان دهند. سر رسید و تقویم از مواردی هستند که در این ایام زیاد هدیه داده می شوند.

همچنین می توانید هدایای تبلیغاتی برند خود را در زمانی که مشتریان بالقوه به شما مراجعه می نمایند به آنان هدیه کنید. در صورتی که در یک نمایشگاه نیز شرکت کردید؛ می توانید هدایایی بین بازدید کنندگان نمایشگاه توزیع نموده و از این طریق آن ها را سورپرایز کنید.

 

هدایای تبلیغاتی صنعتی - شرکت سما نقاله

( پکیج هدایای تبلیغاتی صنعتی - شرکت سما نقاله )

نکته دیگر این است که شما نباید تفاوتی بین مشتریان خود قائل شوید و باید هدایا به همه آنان داده شود. زیر هر یک از این هدایا می تواند یک تبلیغ برای شما به حساب آید. همچنین در صورتی که از یک هدیه زمان دار مثل سر رسید استفاده می نمایید باید آن را پیش از عید توزیع نمایید. در غیر این صورت ضعف برنامه ریزی شرکت خود را به همه نشان خواهید داد.

نتیجه گیری

طبق آنچه بیان شد هدایای تبلیغاتی مواردی بسیار موثر در جلب و جذب مشتری بالقوه و یاد آوری همیشگی برای کسب و کار شما خواهند بود. بنابراین هیچ برند جویای نامی نباید از این هدایای تبلیغاتی غافل گردد.

 

چاپ روی موس کامپیوتر - شرکت آریا اس جی اس

( چاپ روی موس کامپیوتر - شرکت آریا اس جی اس )

 

توصعه کسب و کار خود را می توانید از طریق یک هدیه کوچک مانند خودکار نیز انجام دهید. بنابراین حتی اگر یک مشتری در آن واحد نیازی به محصول شما نداشته باشد، در موقع نیاز به سرعت نام برند شما برایش تداعی خواهد شد و ممکن است به یک مشتری بالفعل تبدیل گردد. برای مشاهده نمونه هدایای تبلیغاتی شرکت طرح هرم اینجا کلیک کنید.