سررسید و ارگانایزر

نویسنده: نسیم نیری     تاریخ: 2017-10-08

فروش انواع مختلف سررسید و سالنامه و همچنین تقویم های رومیزی در پایان سال همیشه بالا می باشد و افراد و شرکت ها و ارگان های زیادی خواستار فعالیت در این زمینه هستند. همچنین مشتریان علاقه دارند که سالنامه، سررسید و تقویم مورد نظرشان را به دلیل هزینه کم، صرفه جویی در وقت و کیفیت بیشتر مخصوصا در سفارشات اختصاصی، مستقیم و بدون واسطه از شرکت های تبلیغاتی خریداری کنند.
سررسید و ارگانایزر هزینه بیشتری نسبت به سررسید چرم و یا سررسید سلفون دارد که معمولا در بازار به نام های سررسید مدیران، سررسید مدیریتی و ارگانایزر مدیریتی نفیس شناخته می شود.

تفاوت سررسید معمولی با ارگانایزر

ارگانایزر نوعی از سررسیدهاست که محتوایی مطابق با دیگر سررسیدها دارد و تنها تفاوت آن ها در جلدشان میباشد.
یکی از تفاوت های سررسید معمولی با ارگانایزر این است که در سررسید های معمولی جلد در سه تیکه طراحی می شود اما درارگانایزر ها جلد چهار تیکه است که بخش بیرونی آن دارای لت اضافه بوده و شامل قسمت هایی از قبیل مگنت، قفل، زبانه، و یا گیره میباشد.
یکی از کاربرد های سالنامه در کارهای امور مالی و اداری است و به شما کمک می کند که برای تمامی روزهای سال برای خود برنامه ریزی کنید.


درباه طرح هرم

رساتریـن شیـوه برقـراری ارتبــاط بــا جهــان امــروز، هنـــر زبــان نوشتــاریسـت. بهترین و موفق ترین روش در این راستا، تبلیغات با ایده های نوین است. موسسه طرح هرم با یک دهه سابقه‌ی درخشان و فعالیت مستمر در زمینه تبلیغات،در سایه‌ی مهندسین مشاور و کادری مجرب، هنر و خلاقیت نوین و بهره گیری از مدرنترین دستگاههای چاپ توانسته است اهداف خود را در راستای پاسخگوئی به نیاز مشتری تحقق بخشد. از سوی دیگر ... ادامه مطلب

تماس با ما

تلفن تماس با دفتر مرکزی
02126291519 \ 02126291502

Tarh Heram Advertising Group © Copy Right 2016