چاپ سررسید دستیار

نویسنده: نسیم نیری     تاریخ: 2017-08-28

آشنایی با انواع سررسید

سررسید ها با توجه به جنس جلد، جنس و نوع صفحات، طرز تهیه و چاپ، انداره صفحات، و نوع صحافی دسته بندی می شوند.
 

بخش بندی سررسید ها بر اساس اندازه

سررسید خشتی

سررسید پالتویی

سررسید رقعی

سررسید مدیران

سررسید وزیری

سررسید جیبی

سررسید از لحاظ اندازه چاپ انواع مختلف دیگری نیز دارد، ولی محبوب ترین آنها که در کشور ما رایج است، موارد ذکر شده است. باید به این نکته توجه کرد که اندزه های ذکر شده، اندازه های رایج چاپ می باشد، ولی امکان دارد که شرکت های مختلف سررسید هایشان را در ابعاد مختلف مورد نظرشان چاپ کنند، به همین دلیل برای چاپ لت سررسید، برگه های سررسید مورد نظر را حتما اندازه بگیرید.

انواع جنس های سررسید

سررسید برجسته

سررسید اگانایزر

سررسید گالینگور

سررسید سلفون

سررسید ترمو

سررسید چرمی

در کاتالوگ های شرکت های گوناگون امکان دارد امکان دارد که جلدهایی با جنس های مشاهده کنید ولی تمامی آنها عضوی از انواع بالا به حساب می آیند، برای مثال جنس جلدی به اسم اشبالت، یک نوعی چرم شبیه به جیر است.

انواع سررسید بر اساس روز

سررسید روزانه

سررسید 2روزه

سررسید هفتگی

سررسید دستیار

 

سررسید دستیار

سررسید دستیار

فرق سررسید دستیار با دیگر سررسید ها در این است که در سررسید های دستیار معمولا هر هفته در یک صفحه جداگانه چاپ می شود و تاریخ صفحات کم است ولی در اخر سررسید های دستیار صفحات سفید متعددی با سربرگ تاریخ خام وجود دارد که صاحب سررسیدد به توجه به نیاز هایش میتواند از آن صفحات استفاده کند. در ضمن در انتهای سررسید های دستیار تعدادی برگه اطلاعات فنی و مهندسی چاپ می گردد.

ساختار و چاپ سررسید دستیار

چاپ سررسید دستیار


درباه طرح هرم

رساتریـن شیـوه برقـراری ارتبــاط بــا جهــان امــروز، هنـــر زبــان نوشتــاریسـت. بهترین و موفق ترین روش در این راستا، تبلیغات با ایده های نوین است. موسسه طرح هرم با یک دهه سابقه‌ی درخشان و فعالیت مستمر در زمینه تبلیغات،در سایه‌ی مهندسین مشاور و کادری مجرب، هنر و خلاقیت نوین و بهره گیری از مدرنترین دستگاههای چاپ توانسته است اهداف خود را در راستای پاسخگوئی به نیاز مشتری تحقق بخشد. از سوی دیگر ... ادامه مطلب

تماس با ما

تلفن تماس با دفتر مرکزی
02126291519 \ 02126291502

Tarh Heram Advertising Group © Copy Right 2016