تابلو چلنیوم

نویسنده: نسیم نیری     تاریخ: 2017-08-23

تابلو

اولین سوالی که در ذهن خطور می کند ؛ این است که چرا از تابلو استفاده می کنیم ؟ تابلو راهی است برای نشان دادن مفاهیم و معانی مورد نظر ما به سایرین. تابلو وسیله ای است که به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد . نوع ، جنس ، ساخت ، طراحی و چاپ تابلو ها بنابر نوع کاربرد آن ها متفاوت می باشد . هرچه تکنولوژی ساخت یک تابلو مدرن تر و به روز تر باشد ، حاکی از میزان اهمیت مخاطبان می باشد و در اذهان عمومی تاثیری مثبت خواهد داشت .

تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم تابلویی است که دارای حروف برجسته و معمولا به عنوان  سر درب بانک ها ، فروشگاه ها ، شرکت های مختلف ، فرودگاه ها ، رستوران ها ، سازمان های خدماتی و... استفاده می شود . نوشته های این تابلو ها در شب ها قابلیت دید دارند . چلنیوم فلزی است که از جنس آلومینیوم و استیل ساخته شده است . در حقیقت حروف الفبا از جنس چلنیوم ساخته می شود . چلنیوم در رنگ ها ی نقره ای براق و مات ، مشکی ، قرمز ، سبز ، آبی و زرد ساخته می شود . از لامپ های ال ای دی جهت نور تابلو استفاده می شود . در صورت قطع لامپ و یا مشکل در نور پردازی ، کل کار بی ارزش جلوه می کند . پس این تابلو در ظاهر بسیار ساده اما در اصل دارای تکنولوژی پیچیده و نیازمند تجربه ای کافی می باشد .

تابلو چلنیوم تبلیغاتی

تابلو چلنیوم تبلیغاتی

مزایای تابلو چلنیوم

طولانی بودن عمر تابلو ، مقاوم در برابر آب باران و آفتاب ، گرما و سرما ، عدم تغییر حالت تابلو ، عدم ورود گرد و غبار به داخل حروف و جلوگیری از سوختن لامپ های داخلی تابلو ، نور دهی شکیل و جذاب ، جنس مرغوب چلنیوم و براقی خاص ، تنوع رنگ و اندازه ، حرارت کم لامپ و کم مصرف بودن آن ،  ضخیم بودن لبه های چلنیوم ، تازه وارد شدن این تکنولوژی به ایران  و ... از مزایای این تابلو می باشد .

تابلو چلنیوم خلاقانه

کشورهای تولید کننده چلنیوم

بعد از اسپانیا کشور تایوان نیز از این ابتکار بی نصیب نماند و مشابه این محصول را بانام تجاری آلوباند تولید و روانه بازار نمود که این برند نیز در نوع خود مرغوب میباشد به تبع آن بعد ازتایوان کشور چین در تولید مشابه این محصول از تمامی رقبا حتی کشور سازنده اصلی یعنی اسپانیا پیشی گرفت و چلنیوم های مختلفی با انواع مارک ها روانه بازار نمود . متاسفانه بین جنس چینی و اصلی آن تفاوت های چشم گیری وجود دارد .

طراحیتابلو چلنیوم تبلیغاتی

تابلو چلنیوم جدید


درباه طرح هرم

رساتریـن شیـوه برقـراری ارتبــاط بــا جهــان امــروز، هنـــر زبــان نوشتــاریسـت. بهترین و موفق ترین روش در این راستا، تبلیغات با ایده های نوین است. موسسه طرح هرم با یک دهه سابقه‌ی درخشان و فعالیت مستمر در زمینه تبلیغات،در سایه‌ی مهندسین مشاور و کادری مجرب، هنر و خلاقیت نوین و بهره گیری از مدرنترین دستگاههای چاپ توانسته است اهداف خود را در راستای پاسخگوئی به نیاز مشتری تحقق بخشد. از سوی دیگر ... ادامه مطلب

تماس با ما

تلفن تماس با دفتر مرکزی
02126291519 \ 02126291502

Tarh Heram Advertising Group © Copy Right 2016