چاپ تابلو لایت باکس

نویسنده: نسیم نیری     تاریخ: 2017-08-23

 تابلو لایت باکس تبلیغاتی چیست؟

تابلو های لایت باکس به تابلو هایی می گویند که معمولا به شکل یک جعبه آلومینیومی، ام دی اف، چوبی، و یا پلاستیکی ساخته می شوند و روی آن از جنس فلکسی، پلکسی گلس و ... بوده که در نوع بدون نور و یا با نور اس ام دی تولید می شوند.

به عبارت دیگر تابلوهایی را لایت باکس می نامند که نور پردازی در آن از پشت تصویر انجام می گیرد و بصورت یک جعبه می باشد. این نوع تابلوها درضخامت های مختلف وبا جنس های متنوع قابل تولید وعرضه می باشند.
تابلو لایت باکس تبلیغاتی

ویژگی های لایت باکس تبلیغاتی

لایت باکس ها در همه ی مغازه ها، نمایشگاه ها و فروشگاه ها به دلیل نوع جنس استفاده شده، کیفیت بالای چاپ، نور بک لایت که از قسمت پشت به لایت باکس تابانیده می شود و نمای خاص آن، در سر تا سر دنیا از پرطرفدارترین تابلوهای تبلیغاتی می باشد.

یکی از بهترین روش های تبلیغات و معرفی برندها، نام های تجاری و شرکت ها در فروشگاه ها و مراکز تفریحی و تجاری، استفاده از تابلوهای لایت باکس می باشد که امروزه این نوع از تبلیغات بسیار حائز اهمیت است.

ویژگی های لایت باکس

بسیاری از برند ها و نام های تجاری، از لایت باکس برای معرفی و تبلیغات محصول خود استفاده می کنند. برای مثال لوگو و نام تجاری شرکت مورد نظر را در ابعاد مورد نظر خود طراحی، بر روی لایت باکس چاپ و لایت باکس ها را بصورت امانت و یا رایگان در اختیار فروشگاه های مورد نظر خود قرار می دهند. این نوع تبلیغ با توجه به هزینه و قیمت مناسب و همچنین تاثیر زیاد بر جلب مشتری، جهت معرفی و آشنایی با نام برند و یا محصول مورد نظر بسیار حائز اهمیت می باشد.

انواع لایت باکس

  • لایت باکس کریستالی
  • لایت باکس محیط باز (اوت دور)
  • لایت باکس آلومینیومی

درباه طرح هرم

رساتریـن شیـوه برقـراری ارتبــاط بــا جهــان امــروز، هنـــر زبــان نوشتــاریسـت. بهترین و موفق ترین روش در این راستا، تبلیغات با ایده های نوین است. موسسه طرح هرم با یک دهه سابقه‌ی درخشان و فعالیت مستمر در زمینه تبلیغات،در سایه‌ی مهندسین مشاور و کادری مجرب، هنر و خلاقیت نوین و بهره گیری از مدرنترین دستگاههای چاپ توانسته است اهداف خود را در راستای پاسخگوئی به نیاز مشتری تحقق بخشد. از سوی دیگر ... ادامه مطلب

تماس با ما

تلفن تماس با دفتر مرکزی
02126291519 \ 02126291502

Tarh Heram Advertising Group © Copy Right 2016