چاپ بک لایت

نویسنده: نسیم نیری     تاریخ: 2017-08-23

بک لایت چیست ؟

آیا تا به حال تابلو هایی را دیده اید که در روز و شب پر نور و واضح اند ؟ به این تابلو ها بک لایت یا تابلو های پشت چراغ دار می گویند . جنس کاغذ این تابلو ها از نوع ترانسپرنت و در پشت آن ها یک ال ای دی قرار دارد .  بک لایت ها را در انواع مختلفی می سازند : دیواری ، ایستاده و آویز ، گردان ، کریستالی ، ال ای دی و ...

بک لایت چیست

کاربرد بک لایت ها

گسترده ترین کاربرد بک لایت ها سر درب فروشگاه ها ، سقف کاذب ، شرکت های مختلف ، استفاده در همایش ها ، سمینار ها ، غرفه های نمایشگاهی ، لابی هتل ها ، علامت تاکسی رانی ها ، ایستگاه های اتوبوس و مترو ، فرودگاه ها ، رستوران ها ، سازمان های خدماتی و ... می باشد . بک لایت یکی از ابزار های بازاریابی می باشد که به جای تابلو های معمولی استفاده می شود . تصاویر و نوشته های این تابلو ها در شب ها قابلیت دید دارند و این یک مزیت بزرگ برای کسب و کار هایی است که در شب ها نیز به فعالیت خود ادامه می دهند .

چاپ بم لایت تبلیغاتی

بک لایت ها به عنوان دکوراسیون خانه و اداره ، تابلو های عکس کودکان ، عکس عروس و داماد در مجالس عروسی  نیز مورد استفاده قرار می گیرند . میزان توجه عموم به بک لایت ها زمانی است که در حال عبور و مرور باشند . در حقیقت بک لایت ها در اماکن شلوغ و پر رفت و آمد کاربرد بیشتری خواهد داشت .

کاربرد بک لایت

مزیت استفاده از بک لایت :

بک لایت ها به علت قیمت مناسب ، در معرض دید عموم قرار گرفتن در تمام طول شبانه روز ، زیبایی خیره کننده تابلو ، قابلیت چاپ عکس و تصویر با بالاترین کیفیت مورد استقبال صاحبان مشاغل می باشند . تجربه نشان داده است که این ابزار تبلیغاتی نسبت به سایر روش ها دارای اثر گذاری بیشتر و همچنین مقرون به صرفه و پایدار تر است . دوام و طول عمر بالا ، مقاومت در برابر آب ، سرما و گرما از مزایای دیگر بک لایت است .

طراحی بک لایت خلاقانه

چاپ بک لایت

بک لایت ها از جنس های مختلف ساخته می شوند . البته کیفیت چاپ علاوه بر طراحی دقیق نیازمند استفاده از جوهر های مناسب چاپ ، دستگاه های چاپ قوی و پیشرفته می باشد . نوع فناوري چاپ که براي توليد تصاوير بک لايت مورد استفاده قرار مي‌گيرد به چندين عامل مختلف بستگي دارد که در اين ميان ، دوام مورد انتظار براي تصوير چاپ شده و تعداد تصاوير گرافيکي مورد نياز، از بيشترين اهميت برخوردارند .

چاپ بک لایت


درباه طرح هرم

رساتریـن شیـوه برقـراری ارتبــاط بــا جهــان امــروز، هنـــر زبــان نوشتــاریسـت. بهترین و موفق ترین روش در این راستا، تبلیغات با ایده های نوین است. موسسه طرح هرم با یک دهه سابقه‌ی درخشان و فعالیت مستمر در زمینه تبلیغات،در سایه‌ی مهندسین مشاور و کادری مجرب، هنر و خلاقیت نوین و بهره گیری از مدرنترین دستگاههای چاپ توانسته است اهداف خود را در راستای پاسخگوئی به نیاز مشتری تحقق بخشد. از سوی دیگر ... ادامه مطلب

تماس با ما

تلفن تماس با دفتر مرکزی
02126291519 \ 02126291502

Tarh Heram Advertising Group © Copy Right 2016