چاپ روی ماگ یا لیوان

نویسنده: نسیم نیری     تاریخ: 2017-08-18

لیوان یا ماگ

لیوان ظرفی است که برای نوشیدن مایعات به کار می رود . نام دیگر لیوان ماگ می باشد . لیوان ها از جنس شیشه ، پلاستیک ، سرامیک ، کاغذ ، چینی، بلور ، فلز و... می باشند . جنس لیوان ها بر اساس موارد استفاده انتخاب می شود .

چاپ بر روی لیوان

وجود تفاوت در لوازم و ابزاری که روزانه با آن ها سروکار داریم ، همیشه ذهن ها را به خود مشغول می کند . لیوان هم یکی از همین وسایل است که روزانه در خانه و محل کار بارها مورد استفاده قرار می گیرد . راه حل های متفاوتی نیز برای این مساله وجود دارد. استفاده از برچسب، رنگ کردن آن، علامت گذاری ، یا حتی خرید یک لیوان جدید می تواند یک راه حل موقتی باشد؛ چرا که با گذشت زمان ، امکان از بین رفتن علامتگذاری های صورت گرفته به صورت دستی وجود دارد . بنابراین چاپ بر روی یک لیوان یک راه حل دایمی به نظر می رسد .

چاپ روی لیوان

موارد کاربرد لیوان ها ی چاپی

استفاده شخصی ، هدیه به دوستان ، تبلیغات ، علامتگذاری وسایل سازمان ها با چاپ نام و لوگو، هدیه به دانش آموزان و مهد کودک ها ، چاپ عکس کودکان ، هدیه به کارمندان ، استفاده در کنفرانس ها و همایش ها و ...

لیوان می تواند به دلیل کاربرد زیاد در زندگی روزمره ، به عنوان وسیله ای تاثیر گذار مورد استفاده ی همگان قرار گیرد .

لیوان تبلیغاتی چاپی

انواع لیوان های چاپی

لیوان تک رنگ : این لیوان ها به دلیل سادگی مورداستقبال عموم قرار می گیرد. این لیوان غالبا در شرکت ها و سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرد . جنس این لیوان ها معمولا سرامیکی انتخاب می شود .

ماگ سرامیکی تبلیغاتی

لیوان شب تاب : این لیوان ها در شب نور از خود ساطع می کنند . این لیوان بیشتر در موارد شخصی و خانگی مورد استفاده است.

لیوان جادویی : نام دیگر این لیوان ها حرارتی است که با رسیدن گرما به داخل لیوان ، طرح روی آن تغییر می کند . این طرح ها بنابر سفارش مشتریان قابل طراحی است .

لیوان جادویی

لیوان یخی : این لیوان ها شیشه ای مات رنگ می باشند که اغلب  به صورت هدیه و موارد شخصی کاربرد دارد . این لیوان ها از نظر ظاهری بسیار زیبا هستند و به سرعت مورد توجه قرار می گیرند .

لیوان پلاستیکی : جنس این لیوان ها نشکن می باشد؛ پس کاربرد آن برای کودکان، سالمندان و یا مسافرت های طولانی می باشد . نوعی دیگر از این ماگ ها را هم می توان با گذاشتن درب، برای مسافرت ها طراحی کرد تا مانع از ریختن و یا سرد شدن نوشیدنی ها گردد .

ماگ تبلیغاتی


درباه طرح هرم

رساتریـن شیـوه برقـراری ارتبــاط بــا جهــان امــروز، هنـــر زبــان نوشتــاریسـت. بهترین و موفق ترین روش در این راستا، تبلیغات با ایده های نوین است. موسسه طرح هرم با یک دهه سابقه‌ی درخشان و فعالیت مستمر در زمینه تبلیغات،در سایه‌ی مهندسین مشاور و کادری مجرب، هنر و خلاقیت نوین و بهره گیری از مدرنترین دستگاههای چاپ توانسته است اهداف خود را در راستای پاسخگوئی به نیاز مشتری تحقق بخشد. از سوی دیگر ... ادامه مطلب

تماس با ما

تلفن تماس با دفتر مرکزی
02126291519 \ 02126291502

Tarh Heram Advertising Group © Copy Right 2016