ایده های تولید و اجرای تبلیغات

چاپ روی ماگ یا لیوان

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

لیوان یا ماگ

لیوان ظرفی است که برای نوشیدن مایعات به کار می رود . نام دیگر لیوان ماگ می باشد . لیوان ها از جنس شیشه ، پلاستیک ، سرامیک ، کاغذ ، چینی، بلور ، فلز و... می باشند . جنس لیوان ها بر اساس موارد استفاده انتخاب می شود .

چاپ بر روی لیوان

وجود تفاوت در لوازم و ابزاری که روزانه با آن ها سروکار داریم ، همیشه ذهن ها را به خود مشغول می کند . لیوان هم یکی از همین وسایل است که روزانه در خانه و محل کار بارها مورد استفاده قرار می گیرد . راه حل های متفاوتی نیز برای این مساله وجود دارد. استفاده از برچسب، رنگ کردن آن، علامت گذاری ، یا حتی خرید یک لیوان جدید می تواند یک راه حل موقتی باشد؛ چرا که با گذشت زمان ، امکان از بین رفتن علامتگذاری های صورت گرفته به صورت دستی وجود دارد . بنابراین چاپ بر روی یک لیوان یک راه حل دایمی به نظر می رسد .

چاپ روی لیوان

موارد کاربرد لیوان ها ی چاپی

استفاده شخصی ، هدیه به دوستان ، تبلیغات ، علامتگذاری وسایل سازمان ها با چاپ نام و لوگو، هدیه به دانش آموزان و مهد کودک ها ، چاپ عکس کودکان ، هدیه به کارمندان ، استفاده در کنفرانس ها و همایش ها و ...

لیوان می تواند به دلیل کاربرد زیاد در زندگی روزمره ، به عنوان وسیله ای تاثیر گذار مورد استفاده ی همگان قرار گیرد .

لیوان تبلیغاتی چاپی

انواع لیوان های چاپی

لیوان تک رنگ : این لیوان ها به دلیل سادگی مورداستقبال عموم قرار می گیرد. این لیوان غالبا در شرکت ها و سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرد . جنس این لیوان ها معمولا سرامیکی انتخاب می شود .

ماگ سرامیکی تبلیغاتی

لیوان شب تاب : این لیوان ها در شب نور از خود ساطع می کنند . این لیوان بیشتر در موارد شخصی و خانگی مورد استفاده است.

لیوان جادویی : نام دیگر این لیوان ها حرارتی است که با رسیدن گرما به داخل لیوان ، طرح روی آن تغییر می کند . این طرح ها بنابر سفارش مشتریان قابل طراحی است .

لیوان جادویی

لیوان یخی : این لیوان ها شیشه ای مات رنگ می باشند که اغلب  به صورت هدیه و موارد شخصی کاربرد دارد . این لیوان ها از نظر ظاهری بسیار زیبا هستند و به سرعت مورد توجه قرار می گیرند .

لیوان پلاستیکی : جنس این لیوان ها نشکن می باشد؛ پس کاربرد آن برای کودکان، سالمندان و یا مسافرت های طولانی می باشد . نوعی دیگر از این ماگ ها را هم می توان با گذاشتن درب، برای مسافرت ها طراحی کرد تا مانع از ریختن و یا سرد شدن نوشیدنی ها گردد .

ماگ تبلیغاتی