ایده های تولید و اجرای تبلیغات

چاپ سیلک سلفون

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

چاپ سیلک سلفون

با رشد چشمگیر تکنولوژی صنعت چاپ، ماشین آلات چاپ و بسته بندی محدودیت انجام عملیات چاپ بر روی اجسام مسطح و غیر مسطح، وجود ندارد و می توان بر روی تمامی اجسام و متریال های مختلف عملیات چاپ را به آسانی و به صورت دقیق انجام داد . استفاده از روش های چاپی  ساده با قیمت تمام شده پایین و مقرون به صرفه بودن از نیازهای اغلب تولیدکنندگان و سفارش دهندگان خدمات طراحی و چاپ می باشد چرا که اکثر مشتریان و سفارش دهندگان ، در جست و جوی راه هایی هستند که هزینه ی نهایی محصولات را پایین آورده و سود خود را حداکثر نمایند.

 

چاپ سیلک سلفون

چاپ سیلک بر روی اجسام:

روش های گوناگونی برای چاپ نوشته و تصاویر بر روی اجسام وجود دارد. چاپ سیلک ، یکی از روش های چاپی روی اجسام متفاوت است. چاپ روی محصولاتی همچون انواع چوب و ام دی اف و نوپان، محصولات فلزی مانند آهن ، آلومنیوم ، برنز ، نقره و برنجی، پاکتهای از جنس پلی پروپلین مانند پاپکو و رادیولوژی، قطعات صنعتی، قطعات کامپیوتر و الکترونیکی و بردهای الکتریکی، دیوارهای گچی ، سنگ ، کاشی و سرامیک، مقوا و کاغذ ، برچسب و کارتن های بسته بندی، سی دی ، کارتهای ویزیت فلزی و پی وی سی ، سررسید ، تقویم ، پد موس ، ست های اداری، پارچه ، تی شرت ، مانتو ، شال و شلوار های استرج، تجهیزات پزشکی ، آرایشی بهداشتی ،ساک و کیفهای چرمی و ساک های پارچه ای و نایلونهای دسته دارصورت می پذیرد.  چاپ سیلک، امکان چاپ بر روی اجسام مسطح را فراهم می نماید. چاپ سیلک در انواع معمولی، ، پلاستی زول، لاک حساس برجسته آبی و ترام می باشد.

 

در این راستا بخوانید : کارتن با چاپ سیلک

 

چاپ سیلک سلفون:

امکان چاپ سیلک بر روی سلفون نیز وجود دارد. . یکی از روشهای متداول برای حک کردن تصاویر و نقوش بر روی پلاستیک و سلفون است که از توری با سوراخهای کوچک استفاده ‏می شود همچنین قاب توری درون یک قاب ثابت و روی توری چاپ می شود. مرکب تنها از بخش‏هایی مسدود نشده، عبور کرده و تصویر مورد نظر بر روی سلفون چاپ می‏شود معمولا از این نوع چاپ برای محصولاتی که جنبه ی تبلیغی دارند، بیشتر استفاده می شود. اما استفاده از چاپ سیلک سلفون محدودیتی ندارد و می توان طرح های خاص را هم با آن چاپ نمود. چاپ سیلک سلفون در انواع مختلف افست، ملخی و لترپرس انجام و توسط قطعه ای کوچک و قابل حمل انجام می شود.