ایده های تولید و اجرای تبلیغات

چاپ سلفون چسب دار

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

برای محافظت از محصولات از تکنیک های مختلفی استفاده می شود. علت تعدد راه های محافظت از محصول به دلیل تعدد جنس و تنوع ساخت محصولات است. اولین تصویر ذهنی مشتریان از محصولات، شکل ظاهری و نوع بسته بندی کالاست. بسیاری از مشتریان قبل از این که به نام محصول توجه نمایند به جلوه های ظاهری آن محصول دقت می کنند. ادغام تکنیک های طراحی و گرافیک با استراتژی های بازاریابی محصولات، منجر به خلق محصولات منحصر به فرد، زیبا ، جذاب می شود که رضایت مشتریان را از نظر کاربری نیز به دنبال دارد. استفاده از روش های بسته بندی همچون نایلون، سلفون، جعبه، مقوا و ... بر اساس نوع محصول صورت می پذیرد.

چاپ سلفون چسب دار

سلفون:

سلفون یکی از روش های متداول برای محافظت محصولات است. سلفون را در آشپزخانه، پوشاک، خانه، صنایع خودروسازی، تولیدات یو پی وی سی  (upvc)، پروفیل های آلومینویم  (Al)، پانل ها و ورق های کامپوزیتی، تولید شیشه مسطح و شیشه اتومبیل، تولید صفحات پلی استر، چوب  (MDF,HDF)، لوازم خانگی همانند یخچال، ماشین لباسشویی، سینک ظرفشویی و … دیده اید. از سلفون برای پوشانیدن اجسام استفاده می شود. سلفون یا توسط کارخانه های سازنده بر روی اجسام موجود است و یا توسط خودمان قابل پوشانیدن است.

 

چاپ سلفون چسب دار:

سلفون لبه چسب دار بی رنگ، شفاف و براق بوده و در اشکال مختلفی مانند سلفون نایلون محافظ پشت چسبدار، نایلون محافظ پشت چسبدار و لیبل پروفیل عرضه می شود. ابعاد سلفون های موجود در بازار در سایز کوچک، متوسط و بزرگ و عرض های متفاوت از 5 سانتی متر الی 135 سانتی متر و ضخامت های متفاوت از 35 میکرون الی 150 میکرون هستند. از سلفون های چسب دار تولید پروفیل های آلومینیوم (Al)، استیل، چوب ، تولید ساندویچ پانلها، پانلهای کامپوزیتی، تولید شیشه مسطح و شیشه اتومبیل، ورقهای کامپوزیتی، ورقهای گالوانیزه، تولید صفحات کورین، MDF، HDF، نئوپان، چوب، پلی وود، پلی استر، پلی کربنات و استیل، خودرو سازی، سپر خودرو و قطعه سازی، یخچال، ماشین لباسشویی، سینک ظرفشویی و ... استفاده می شود. سلفون چسب دار از محصولات تولیدی در مقابل اشعه ماورای بنفش خورشید،   خراشیدگی سطحی و مواذد شیمیایی محافظت می کند. بر روی سلفون امکان چاپ اطلاعات دلخواه مانند آرم و لوگوی شرکت، آدرس، قیمت محصول، تاریخ تولید، تاریخ انقضاء، ترکیبات سازنده ، شماره تلفن، آدرس و ... حک می شوند همچنین طراحی و انتخاب مکان مناسب برای درج اطلاعات بر اساس الگویی استاندارد و با پشتوانه ی طراحان متخصص انجام می شود.

چاپ سلفون چسب دار