چاپ کاتالوگ و دسترسی مناسب آن برای مشتریان

نویسنده: نسیم نیری     تاریخ: 2017-07-31

برای معرفی خدمات و محصولات شرکت خود میتوانید از طریق چاپ کاتالوگ با کیفیت و مناسب به همراه تصاویر گویا و خلاقانه با مشتریان در ارتباط باشید, در صورتی که موارد لازم در چاپ یک کاتالوگ با کیفیت حفظ شود میتواند سال ها نزد مشتریان شما باقی بماند تا در مواقع لزوم به آن مراجعه کرده و با با شما تماس بگیرند.

طراحی کاتالوگ تاثیرگذار

چگونه یک کاتالوگ تاثیرگذار داشته باشیم
در چاپ یک کاتالوگ تاثیرگذار مواردی اساسی بسیار مهم هستند از جمله:

- طراحی کاتالوگ:

طراحی کاتالوگ هدفمند

اگر کاتالوگ شما به گونه ای طراحی شده باشد که هدف شما از معرفی محصولات و شرکت شما نادیده گرفته نشود میتواند نقش موثری در جلب نظر مشتریان در پی داشته باشد, که البته چاپ و نوع چاپ کاتالوگ نیز بی تاثیر نیست.

- صفحه بندی و فرم صحیح کاتالوگ:

در صورتیکه کاتالوگ شما به گونه ای طراحی شود که بعد از چاپ کاتالوگ نحوه چیدمان و ترتیب صفحات با مشکل مواجه نشود.
همچنین ویراستاری کاتالوگ و کنترل مارجین های برش و نکات کنترلی قبل از چاپ شامل همین قسمت است که این موارد بسته به شرکت چاپ انتخابی شما در نظر گرفته میشود.

- چاپ کاتالوگ:

برای ایجاد یک کاتالوگ ماندگار باید چاپی مناسب با استفاده از رنگ های مرغوب را در نظر گرفت, در صورتیکه نتوان رنگ ها را به درستی روی هم قرار داد منجر به ایجاد یک کاتالوگ نامرغوب میشود که کسی حتی تمایلی به مطالعه آن پیدا نمیکند.

- صفحات داخلی کاتالوگ:

برای جلب رضایت مشتری بهتر است از روکش هایی با کیفیت مثل سلفون یا یو-وی استفاده شود تا کاتالوگ شرکت شما بیشتر مورد استفاده قرار گیرد.
انواع مختلف روکش ها عبارتند از:
سلفون مات سرد , سلفون براق سرد , سلفون مات حرارتی , سلفون براق حرارتی , یو-وی مات , یو-وی براق

-صحافی مناسب:

صحافی کاتالوگ

آخرین قسمت مربوط به صحافی دقیق و مناسب است, کیفیت و برش لبه های کاتالوگ باید به گونه ای باشد که کاملا روی هم قرار بگیرند و خط تا ها دقیق و در محل مناسب خود باشند.

مشاهده نمونه کارهای چاپ افست و دیجیتال شرکت طرح هرم


درباه طرح هرم

رساتریـن شیـوه برقـراری ارتبــاط بــا جهــان امــروز، هنـــر زبــان نوشتــاریسـت. بهترین و موفق ترین روش در این راستا، تبلیغات با ایده های نوین است. موسسه طرح هرم با یک دهه سابقه‌ی درخشان و فعالیت مستمر در زمینه تبلیغات،در سایه‌ی مهندسین مشاور و کادری مجرب، هنر و خلاقیت نوین و بهره گیری از مدرنترین دستگاههای چاپ توانسته است اهداف خود را در راستای پاسخگوئی به نیاز مشتری تحقق بخشد. از سوی دیگر ... ادامه مطلب

تماس با ما

تلفن تماس با دفتر مرکزی
02126291519 \ 02126291502

Tarh Heram Advertising Group © Copy Right 2016