چاپ استیکر سه بعدی

نویسنده: نسیم نیری     تاریخ: 2018-02-03

مطمئنا تا کنون با برچسب ها و استیکر های زمینی و دیواری مواجه شده اید. استیکر های تبلیغاتی نیز، نوع دیگری از سازه های تبلیغاتی می باشند که هم اکنون توسط بسیاری از شرکت ها و سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرند و موجب تاثیر گذاری بیستر بر روی مخاطبان در سطح شهر خواهد شد.

چاپ استیکر سه بعدی

استیکر های سه بعدی بر روی زمین:

در اغلب مواقع، افراد تمایل به دیدن کف زمین دارند و استفاده از این فرصت ، موجب ایجاد فضایی ویژه برای تبلیغات محیطی می شود. استیکر های سه بعدی که قالباً بر روی زمین نصب می گردد، طوری طراحی و چاپ می‌شوند تا در مسیر و زاویه ای خاص، احجام و ابعاد سه بعدی آنها به شکلی جذاب دیده ‌شود. استیکر های سه بعدی بر روی زمین دارای ویژگی هایی همچون : از بین بردن خاصیت منفی پرسپکتیو و ایجاد خوانایی در تصویر، افزودن آیتم های سه بعدی و دارای حجم. احجام ساده مانند توپ تا اشکامل پیچیده مانند یک انسان، کاستن از فضا و از بین بردن حجم ها. مانند ایجاد یک گودال، آبشار یا دره و …، طراحی برای دیده شدن از زاویه ای خاص و جلب توجه از آن زاویه، امکان طراحی برای ابعاد بسیار بزرگ و امکان دیدصحیح را فراهم می کنند.

چاپ استیکر سه بعدی

چاپ استیکر سه بعدی:

 برای چاپ استیکر سه بعدی، توجه به مواردی همچون زمان ماندگاری مفید پر تردد، مقاومت در برابر سایش، بستر قابل نصب، کاربری مکان و ... با توجه به نوع چاپ، متریال به کاربرده شده ، الزامی است.

مراحل چاپ استیکر سه بعدی، شامل مشاوره، شناسایی استاندارد های محیطی، خلق طرح اولیه، عکاسی، مدلسازی سه بعدی، چاپ استیکر آزمایشی و بعد از تایید نهایی سفارش دهنده، استیکر سه بعدی در تیراژ دلخواه چاپ می شود.

چاپ استیکر سه بعدی

نصب استیکر سه بعدی:

مرحله ی بعد از طراحی و چاپ استیکر سه بعدی، باید به جایگاه نصب استیکر توجه نمود. انتخاب مکان مناسب و فاصله ی آن با دید مخاطبان بر اثرگذاری تبلیغات شما می افزاید. استیکر را هم بر روی زمین و هم بر روی دیوار می توان نصب کرد. به این منظور می توانید از دو نوع استیکر شیشه ای یا ترانسپرنت و یا استیکر با زمینه سفید، استفاده کنید. برای افزایش ماندگاری استیکر می توان از لمینیت ضد خش استفاده کرد. استیکر های سه بعدی قابلیت نصب بر روی سطوح سنگی ، سرامیکی و آسفالتی را دارند. عمر استیکر ها به طور متوسط حدود 6 ماه تخمین زده می شود.

چاپ استیکر سه بعدی


درباه طرح هرم

رساتریـن شیـوه برقـراری ارتبــاط بــا جهــان امــروز، هنـــر زبــان نوشتــاریسـت. بهترین و موفق ترین روش در این راستا، تبلیغات با ایده های نوین است. موسسه طرح هرم با یک دهه سابقه‌ی درخشان و فعالیت مستمر در زمینه تبلیغات،در سایه‌ی مهندسین مشاور و کادری مجرب، هنر و خلاقیت نوین و بهره گیری از مدرنترین دستگاههای چاپ توانسته است اهداف خود را در راستای پاسخگوئی به نیاز مشتری تحقق بخشد. از سوی دیگر ... ادامه مطلب

تماس با ما

تلفن تماس با دفتر مرکزی
02126291519 \ 02126291502

Tarh Heram Advertising Group © Copy Right 2016