چاپ پیش فاکتور

نویسنده: نسیم نیری     تاریخ: 2018-01-25

پیش فاکتور چیست ؟

پیش فاکتور سندی است که در آن ، فهرستی از اقلامی که مشتری قصد خرید آن ها را دارد ، تهیه می شود . این اقلام به همراه قیمت آن ها و یک جمع بندی کلی  و در صورت وجود ، در نظر گرفتن  تخفیف ، برای مشتریان ویژه ، درون این پیش فاکتور درج می شوند .

در نهایت این سند در اختیار مشتری قرار می گیرد ، این به آن معنا نیست مشتری مبلغی بابت اجناس پرداخت کرده و فروشنده این مبلغ را دریافت نموده است .

با چاپ این پیش فاکتور ، مشتری یک پیش زمینه در مورد قیمت اجناسی که قصد خرید آن ها را دارد ، به دست می آورد . یک بر آورد قیمت می کند .

حتی ممکن  است مشتری در همان موقع اقدام به خرید نکند و فقط  می خواهد برآورد قیمت کند .

 پس باید سعی کنید که برای به دست آوردن سود بیشتر ، قیمت ها را بالا تر نزنید ، شاید مشتری شما از فروشگاه های دیگری  ، پیش فاکتور تهیه کرده باشد و قصد مقایسه ی قیمت ها را دارد .

چاپ پیش فاکتور

حال اگر در این کار صداقت داشته باشید و قیمت مناسب اجناس را با سود معمول ذکر کنید ، نه تنها مشتری خود را از دست نمی دهید ، بلکه  ممکن است در صورت رضایت از شما ، این مشتری در فعالیت های دیگری که انجام می دهد ، به شما مراجعه کند و یا شما را به دیگران معرفی کند .

 

چاپ پیش فاکتور

برای چاپ این سند تجاری  ، هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد  .

می توانید این برگه را در اندازه های A4 چاپ کنید .

می توانید ، هر رنگ کاغذ و با هر جنس و یا گراماژی را برای این منظور به کار ببرید ، اما معمولا از کاغذ های تحریر  برای این کار استفاده می شود .

نام و نشان ، فروشگاه و یا موسسه را حتما در آن ها ذکر کنید تا افراد سود جو و یا  رقبا ، اقدام به صدور پیش فاکتور جعلی ، ننمایند .

در چاپ پیش فاکتور ، انتخاب قرار گیری المان های مختلف در مکان های متفاوت ، به عهده ی شما می باشد و محدودیتی برای طراحی  ندارید .

چاپ پیش فاکتور


درباه طرح هرم

رساتریـن شیـوه برقـراری ارتبــاط بــا جهــان امــروز، هنـــر زبــان نوشتــاریسـت. بهترین و موفق ترین روش در این راستا، تبلیغات با ایده های نوین است. موسسه طرح هرم با یک دهه سابقه‌ی درخشان و فعالیت مستمر در زمینه تبلیغات،در سایه‌ی مهندسین مشاور و کادری مجرب، هنر و خلاقیت نوین و بهره گیری از مدرنترین دستگاههای چاپ توانسته است اهداف خود را در راستای پاسخگوئی به نیاز مشتری تحقق بخشد. از سوی دیگر ... ادامه مطلب

تماس با ما

تلفن تماس با دفتر مرکزی
02126291519 \ 02126291502

Tarh Heram Advertising Group © Copy Right 2016