چاپ لیبل رول افست

نویسنده: نسیم نیری     تاریخ: 2018-01-22

چاپ لیبل رول افست

برچسب های رول ، استفاده های بالایی دارند . این برچسب ها که معمولا تولیدات داخلی هستند ،نسبت به نمونه های خارجی ، دارای چسب هایی هستند که ، درون آب حل نمی شوند . در صورتی که نمونه های خارجی ، چسب های قابل حل در آب می باشند .

در مقایسه با نمونه های خرجی چسبشان دوام بیشتری دارند .

چاپ لیبل رول افست

طرح برچسب های رول

 

برای طراحی بر روی برچسب های رول  ، هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد . شما می توانید با توجه به نوع و زمینه ی فعالیت ، می توانید عمل طراحی را انجام دهید . سعی کنید این برچسب ها مرتبط و زیبا باشند و دارای اطلاعات کافی باشند .

 

انواع چاپ

از انواع مختلفی برای چاپ بر روی برچسب ها ،استفاده می شود . برای نمونه به چند مورد اشاره می کنیم  .

چاپ افست

چاپ هلیوگراور

چاپ فلکسو

در ادامه قصد داریم به نحوه ی انجام چاپ افست می پردازیم .

چاپ لیبل رول افست

چاپ افست

استفاده از چاپ افست برای چاپ برچسب رول  ، یکی از روش های با کیفیتی است که نسبت به روش های دیگر بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد .

روش چاپ افست برای برچسب های رول به روش غیر مستقیم معروف است .

نحوه ی کار به این صورت است که ، دستگاه چاپ دارای سه استوانه یا سیلندر است . طرح اولیه را به دور سیلندر اول ، می چسبانند ، سپس آن را به گونه ای نتظیم می کنند که نوشته ها ویا نقوش مرکب را به خود جذب می کنند و طرح بر روی سیلندر دوم بر می گردد ، سپس آن را با اعمال فشار بر روی سیلندر سوم عمل چاپ انجام  می شود .


درباه طرح هرم

رساتریـن شیـوه برقـراری ارتبــاط بــا جهــان امــروز، هنـــر زبــان نوشتــاریسـت. بهترین و موفق ترین روش در این راستا، تبلیغات با ایده های نوین است. موسسه طرح هرم با یک دهه سابقه‌ی درخشان و فعالیت مستمر در زمینه تبلیغات،در سایه‌ی مهندسین مشاور و کادری مجرب، هنر و خلاقیت نوین و بهره گیری از مدرنترین دستگاههای چاپ توانسته است اهداف خود را در راستای پاسخگوئی به نیاز مشتری تحقق بخشد. از سوی دیگر ... ادامه مطلب

تماس با ما

تلفن تماس با دفتر مرکزی
02126291519 \ 02126291502

Tarh Heram Advertising Group © Copy Right 2016