چاپ سابلیمیشن روی فلز

نویسنده: نسیم نیری     تاریخ: 2018-01-22

زمانی که انسان آتش را کشف کرد با فلزات روبه رو شد . مس اولین فلزی بود که در کارگاه ها شکل گرفت و بعد از مدتی عناصر و مواد دیگری در مخلوط سنگ مس پیدا شد که استحکام آن را بالا برد . اولین انسان هایی که از فلز استفاده کردند مردمان سرزمین های ایران ، عراق و ترکیه بودند. آثار بدست آمده در استان های غربی کشورمان نشانگر آن است که ذوب فلز در ایران رواج داشته اما تولید صنعتی فلز در ایران به دوره ی حکومت صفویه بر می گردد.

چاپ سابلیمیشن روی فلز

انواع فلزات:

مواد فلزی به کار برده شده در صنعت در دوگروه فلزات آهنی که مجموعه آلیاژهای آهن را شامل می شود (انواع فولاد ها و چدن ها) و فلزات غیر آهنی که شامل آلیاژهای غیر آهنی (مس، نیکل، روی، سرب، قلع، کرم ، تیتانیوم و...) است، تقسیم بندی می شوند. هر کدام از فلز ها کاربرد خاص خود را دارند و تعداد معدودی از آن ها هستند که برای چاپ و تبلیغات استفاده می شوند.

 

فلز کاری:

آثار فلزی ایران در گذشته به عنوان وسایل روزمره ی شکار و دفاع مورد استفاده قرار می گرفتند. گذشتگان ما با شناخت ویژگی های فلزات و الهام از طبیعت، آثاری زیبا و هماهنگ با ویژگی های فرهنگی و نیاز های خویش خلق کرده اند، حتی اگر این آثار شامل جنگ افزار جنگی و یا وسیله ای برای روزمره بوده است، آن ها سعی کرده اند آن را متناسب با نوع کاربرد و بدون کاهش کارایی آن ها، تزیین کنند. فلز کاری در ایران از گذشته تا کنون سیر تکاملی خود را طی کرده و هم اکنون در اوج خود قرار گرفته است.

چاپ سابلیمیشن روی فلز

چاپ سابلیمیشن روی فلز:

پیوند بین هنر و بازاریابی تا آن جایی ادامه دارد که موجب تولد روش چاپی به نام چاپ سابلیمیشن روی فلز شد. چاپ سابلیمیشن روی سطوح مختلف مانند  لیوان، بشقاب کوچک، بشقاب بزرگ، کریستال و شیشه، جوراب، کوسن، روبالشتی، جا کلیدی فلزی، کارت ویزیت فلزی، آینه آرایشی، کاشی، سرامیک، سنگ، کیف پول، چوب ، قاب موبایل، تی شرت، موس پد، آلومینیوم، کلاه، پرچم و... ،امکانپذیر بوده و از آن جایی که این روش جزو روش های حرارتی است، دما و زمان چاپ هر کالا با دیگری متفاوت است. چاپ سابلیمیشن روی فلز ، بر روی سطوح فلزی و با مدت زمان 25 ثانیه و با درجه حرارت 320 درجه فارانهایت می باشد و تنها تفاوت چاپ روی فلز با سطوح دیگر در مدت و درجه حرارت چاپ می باشد و از منظر روش کار، تفاوتی با سایر کالا ها ندارد.


درباه طرح هرم

رساتریـن شیـوه برقـراری ارتبــاط بــا جهــان امــروز، هنـــر زبــان نوشتــاریسـت. بهترین و موفق ترین روش در این راستا، تبلیغات با ایده های نوین است. موسسه طرح هرم با یک دهه سابقه‌ی درخشان و فعالیت مستمر در زمینه تبلیغات،در سایه‌ی مهندسین مشاور و کادری مجرب، هنر و خلاقیت نوین و بهره گیری از مدرنترین دستگاههای چاپ توانسته است اهداف خود را در راستای پاسخگوئی به نیاز مشتری تحقق بخشد. از سوی دیگر ... ادامه مطلب

تماس با ما

تلفن تماس با دفتر مرکزی
02126291519 \ 02126291502

Tarh Heram Advertising Group © Copy Right 2016