چاپ تامپو دستی

نویسنده: نسیم نیری     تاریخ: 2018-01-21

چاپ تامپو چیست ؟

چاپ تامپو به دلیل  نحوه انجام عمل چاپ ، در دسته بندی چاپ های گود قرار می گیرد.نحوه انجام عمل چاپ به این صورت است که ، از یک پلاستیک ، از جنس سیلیکونی  برای چاپ استفاده می شود . این قالب سیلیکونی  مانند مهر می باشد ، اما برای درج نقش مورد نظر بر روی سطوح مختلف ، وقتی از مهر استفاده می شود ، نقش به صورت برجسته است .

چاپ تامپو دستی

در هنگام استفاده از سیلیکون یا تامپو ،  نقش برجسته نیست  و نحوه ی کار کمی متفاوت است . از آنجایی که در این نمونه چاپ ، برای درج نقش مورد نظر ، با اعمال فشار بر روی سطح ، نقش به چاپ می رسد ، باید سطحی را که چاپ بر روی آن انجام می شود ، کاملا ثابت و فیکس نگه داشته شود در غیر این صورت ممکن است  ، کیفیت کار پایین باید . بعضی از قسمت ها پررنگ شود و بعصی دیگر از قسمت ها ، کمرنگ شوند و یا حتی نقش بر روی آن ها ، چاپ نشود .

بنابر این باید به این نکته دقت  کنید که چاپ خانه ای که قرار است سفارش شما را انجام دهد ، امکانات لازم برای مورد چاپی شما را داشته باشد ، در غیر این صورت ، نمی تواند کار با کیفیتی به شما تحویل دهد .

چاپ تامپو دستی

چاپ تامپو دستی

برای این کار از دستگاه های رو میزی  کوچک ، سبک و قابل حملی استفاده می کنند ، که مناسب برای استفاده در کارهای کوچک مانند چاپ لوگو و یا شماره و کد های ثابت ، کار های درون منزل و بسیاری موارد ساده دیگر ، مورد استفاده قرار می گیرد . وزن این دستگاه حدودا 25 کیلو گرم می باشد و می توان به راحتی آن را جابجا کرد .


درباه طرح هرم

رساتریـن شیـوه برقـراری ارتبــاط بــا جهــان امــروز، هنـــر زبــان نوشتــاریسـت. بهترین و موفق ترین روش در این راستا، تبلیغات با ایده های نوین است. موسسه طرح هرم با یک دهه سابقه‌ی درخشان و فعالیت مستمر در زمینه تبلیغات،در سایه‌ی مهندسین مشاور و کادری مجرب، هنر و خلاقیت نوین و بهره گیری از مدرنترین دستگاههای چاپ توانسته است اهداف خود را در راستای پاسخگوئی به نیاز مشتری تحقق بخشد. از سوی دیگر ... ادامه مطلب

تماس با ما

تلفن تماس با دفتر مرکزی
02126291519 \ 02126291502

Tarh Heram Advertising Group © Copy Right 2016