چاپ تامپو روی خودکار

نویسنده: نسیم نیری     تاریخ: 2018-01-21

چاپ تامپو به چه صورت است ؟

نحوه ی انجام این نمونه چاپ به این صورت است که ، از قالب های سیلیکونی برای درج نقوش مختلف ، استفاده می شود . نقش مورد نظر به صورت برجسته نمی باشد  و عمل چاپ با اعمال فشار بر روی سطح مورد نظر انجام می پذیرد . بنا براین باید سطح به صورت کامل فیکس باشد .

بنابر این باید به این نکته دقت  کنید که چاپ خانه ای که قرار است سفارش شما را انجام دهد ، امکانات لازم برای مورد چاپی شما را داشته باشد ، در غیر این صورت ، نمی تواند کار با کیفیتی به شما تحویل دهد .

لازم به ذکر است که ، بعد انجام طراحی ، باید برای انجام چاپ رنگی ، همان رنگ های معروف مخصوص چاپ (cmyk) ، باید برای هر رنگ  ، یک کلیشه ی جداگانه در نظر گرفته شود .

چاپ تامپو روی خودکار

 

چاپ تامپو روی خودکار

بسیاری از شرکت ها و یا موسات به مظور هماهنگ کردن ست اداری خود و کارمندانشان ، معمولا نام و یا لوگوی شرکت خود را بر روی  انواع وسایل مورد استفاده در شرکت ، مانند خودکار ها ، درج می کنند .

برخی از موسسات نیز برای انجام تبلیغات و ایجاد رابطه ی دوستانه بین مشتریان خود ، از هدیه های تبلیغاتی استفاده می کنند ، که یکی از این هدیه ها ، خودکار های تبلیغاتی هستند که ، بر روی بدنه ی این خودکار ها نام و نشان تجاری موسسه ، شماره های تماس  و یا شعار های تبلیغاتی درج می شود .

برای انجام چاپ بر روی این خودکار ها ، می توان از چاپ تامپو استفاده شود . بنابر این باید برای انجام عمل چاپ از یک قالب مخصوص برای فیکس کردن خودکار ، استفاده شود و چاپ خانه ی مورد نظر ، مجهز به این قالب و یا گیره ، برای چاپ روی خودکار ، باشد .

چاپ تامپو روی خودکار


درباه طرح هرم

رساتریـن شیـوه برقـراری ارتبــاط بــا جهــان امــروز، هنـــر زبــان نوشتــاریسـت. بهترین و موفق ترین روش در این راستا، تبلیغات با ایده های نوین است. موسسه طرح هرم با یک دهه سابقه‌ی درخشان و فعالیت مستمر در زمینه تبلیغات،در سایه‌ی مهندسین مشاور و کادری مجرب، هنر و خلاقیت نوین و بهره گیری از مدرنترین دستگاههای چاپ توانسته است اهداف خود را در راستای پاسخگوئی به نیاز مشتری تحقق بخشد. از سوی دیگر ... ادامه مطلب

تماس با ما

تلفن تماس با دفتر مرکزی
02126291519 \ 02126291502

Tarh Heram Advertising Group © Copy Right 2016