ایده های تولید و اجرای تبلیغات

فولدر دکمه دار

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

پیش هر چیز بد نیست بدانیم فولدر چیست ؟

 

فولدر یا همان پوشه ، وسیله ایست برای مرتب سازی و همچنین جابجا کردن یک سری اسناد و مدارک  ، بروشور ، کاتالوگ  ، کارت و سی دی  ، مرتبط با یک فعالیت یا موضوع مشترک.

این وسیله ها کمی ساده تر از ارگانایزرها هستند ، اما بسیار مفید و کار بردی هستند ، مخصوصا برای شرکت در جلسات کاری مهم ، با تعداد افراد محدود.

 

فولدر دکمه دار

 

فولدر دکمه دار

فولدرها در طرح ها و مدل های گوناگونی طراحی می شوند که یک نمونه از آن ها فولدرهای دکمه دار هستند.

با استفاده از فولدرهای دکمه دار می توانید از ایمنی اسناد و مدارک درون فولدر مطمئن شوید ، دیگر مدارک درون فولدر به راحتی گم نمی شوند.

 

 

 

جنس فولدرها

 

از آنجایی که این نمونه از فولدرها سفارشی هستند ، شما می توانید با توجه به نیاز و همچنین در نظر گرفتن بودجه ، آن ها را در هر جنسی ، از مقوا گرفته تا پارچه  و چرم ، سفارش دهید.

 

 

چه چیز هایی می توان درون فولدرها قرار داد؟

 

درون فولدرها می توان مواردی مانند جای قرار گیری برگه که به صورت استاندارد A4 است ، محل قرار گیری کاتالوگ ها و یا بروشورها ، قسمت هایی برای  قرار دادن کارت ویزیت  و یا هر مدرک مورد نیاز دیگر که متناسب با نوع فعالیت سفارش دهنده است ، طراحی شود.

 

فولدر دکمه دار

 

ویژگی های فولدرها

 

بنا به مواردی که به آن ها اشاره شد می توان نتیجه گرفت که ، این فولدر ها  در جلسات کاری بزرگ که اسناد و مدارک مرتبط با آن ها زیاد است ، بسیار کاربردی و مفید هستند.

برای نمونه برای شرکت در یک جلسه ی کاری مربوط به یک پروژه ی عمرانی ، می توانید طرح و نقشه ی سازه ، مدارک مربوط به زمین ، دسترسی ها ، مجوز های لازم برای شروع کار ، لیست بودجه بندی و بسیاری از مدارک لازم برای آن پروژه را به تعداد  نفرات حاضر در جلسه تهیه کرده ، درون این پوشه ها به صورت مرتب قرار دهید و در اختیار آن ها بگذازید.

این کار باعث صرفه جویی در وقت ، راحتی کار ، ایجاد نظم ، کلاس کاری و بسیاری موارد دیگر می شود.