ایده های تولید و اجرای تبلیغات

تابلو رول آپ

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

تابلو های معرف کاربری و تبلیغاتی در حال ایفای نقش خود که معرفی کالا و خدمات هستند . این تابلو ها می توانند موجب پویایی و سرزندگی فضا یا اغتشاش و سردرگمی شوند. برای داشتن تابلویی زیبا و مخاطب پسند توجه به عوامل همچون رنگ، خط، شکل، اندازه، موقعیت قرار گیری و داشتن تبحر کافی در معرفی کالا ، تبلیغات و انتقال مفاهیم امری ضروری است که چنین مواردی، طراحی تابلو های تبلیغاتی را با چالش جدی مواجه ساخته است.

تابلو رول آپ

انواع تابلو های تبلیغاتی:

تابلو های معرف کاربری ، تابلویی است که حاوی هرگونه نوشته شامل حروف، اعداد، اشکال تصاویر، تزئینات، نماد ها و .. بوده و به منظور پیام رسانی درباره ی کاربری نصب می شود. تابلوی تبلیغاتی ، تابلویی است که به کسب، خدمات یا تسهیلاتی اشاره می کند که نشان دهنده ی کاربری های موجود در محل نصب آن نیستند یا اگر در آن محل نصب شود، از منظر بازاریابان و طراحان پیامی تبلیغاتی است.

انواع رول آپ:

رول آپ ها در انواع ، رول آپ ساده یکطرفه، رول آپ آویز گردان، رول آپ گردان یکطرفه، رول آپ گردان دو طرفه، رول آپ گردان دو طرفه با هالوژن، رول آپ پایه استیل، رول آپ x1، رول آپ x2 ، رول آپ چوبی، رول آپ پایه پهن، رول آپ دوطرفه با قابلیت نصب دورو چاپ، رول آپ آویزی گردان، رول آپ گردان زمینی، رول آپ گردان سقفی و ... می باشند. رول آپ ها ، غالبا در نمایشگاه ها و همایش ها، مورد استفاده قرار می گیرند.

تابلو رول آپ

تابلو رول آپ:

از انواع تابلو های تبلیغاتی می توان به تابلو حروف برجسته پلاستیک ، تابلو برجسته چلنیوم ، تابلو برجسته فلز ، تابلو LED ، تابلو روان LED، تابلو فلکسی،تابلو لایت باکس ، تابلو راهنما ، تابلو نئون ، تابلو خطی شبرنگ و روز رنگ ، لترمکس و تابلو رول آپ اشاره نمود . تابلو رول آپ به علت امکان تنوع در چاپ، سادگی، زیبایی ، قابلیت تنظیم  ارتفاع و عرض، امکان استفاده در فضاهای داخلی و خارجی،  و حمل آسان، از محبوبیت و مقبولیت بیشتری برخوردار است . طراحی و اجرای تابلو رول آپ با توجه به سفارش مشتری و شناسایی سلایق و علایق مشتریان صورت می پذیرد. شناسایی محصولات، نمایش آن ها در تابلو، استفاده از متون و کلمات تاثیر گذار، توجه به فونت، شکل متن و تصاویر انتخابی و استفاده از رنگ ها به جذابیت تابلو رول آپ کمک شایانی خواهد کرد. همچنین از توجه به سادگی ، استفاده از چاشنی خلاقیت و چک کردن دوباره طرح غافل نمانید.