ایده های تولید و اجرای تبلیغات

چاپ کاغذ ریپینگ

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

استفاده کاغذ، از گذشته تا کنون، بنا به دلایل مختلفی از جمله نوشتن، متداول بوده است. پیش از ساخت کاغذ نیز، انسان ها از گل، سنگ، طلا و فلزات، پوست جانوران، استخوان جانوران و برگ و پوست درختان استفاده می کردند. تمامی این اعمال، در راستای رسانیدن یک پیام یا مفهوم مشترک، به دیگر انسان ها بود. با پیدایش کاغذ و مزایای گسترده آن، مشکل ارسال و انتقال پیام ها تاحدودی حل شد اما با گسترش زبان و ایجاد کسب و کار های جدید، مرحله ی جدیدی از کاربرد کاغذ آغاز شد. صاحبان مشاغل هر یک درپی ساختن تبلیغی جذاب، برای جذب مشتریان بیشتر شدند و تمرکز خود را از بازار محوری به مشتری مداری، انتقال دادند.

چاپ کاغذ ریپینگ

کاغذ رپینگ :

کاغذ رپینگ با نام کاغذ رستورانی، کاغذ ساندویچ و همبرگر یا کاغذ مخصوص کف سینی شناخته می شود. این کاغذ کیفیت غذا را حفظ کرده و مطابق با استاندارد های غذایی و فست فود های جهانی ساخته می شود. کاغذ رپینگ یا زیر سینی را از جنس کاغذ تحریر یا مومی در چهار رنگ اصلی و خوراکی می سازند. علاوه بر اینکه این کاغذ در کف سینی، مورد استفاده قرار می گیرد، امکان بسته بندی ساندویچ و همبرگر را فراهم کرده و جایگزین خوبی برای کاغذ های کاهی می باشد.

روغن و سس به بیرون از بسته ی همبرگر و ساندویچ نفوذ نکرده و باعث تمیز ماندن میز مشتریان می شود. علاوه بر مزایای ذکر شده ، کاغذ رپینگ به عنوان یک وسیله ی تبلیغاتی در اختیار صاحبان فست فود قرار می گیرد.

چاپ کاغذ ریپینگ

طراحی و چاپ کاغذ رپینگ تبلیغاتی:

امر تبلیغات و متقاعد نمودن مشتری برای استفاده از کالا و خدمات به صورت پایدار و ثابت، چنان دشوار است که خود تبدیل به مساله ای برای تمامی صاحبان مشاغل و حتی متخصصان بازاریابی و تبلیغات، شده است. حفظ مشتریان موجود، یکی از راهبرد های تبلیغاتی است چرا که در صورت از دست دادن مشتریان فعلی، تمامی تلاش و انرژی گذشته برای افزایش مشتریان بی نتیجه خواهد ماند.

 

یکی از راه های تبلیغاتی در فست فود ها، رپینگ های تبلیغاتی است. کاغذ رپینگ، قادر است تا بیشترین تعامل را با مشتریان برقرار نماید و از هر وسیله ی تبلیغاتی دیگر ـ مثل بنر، تراکت، بروشور، کارت ویزیت و ...ـ به آن نزدیک تر است. یک متخصص تبلیغات از ویژگی های ساختاری کاغذ رپینگ استفاده کرده و با درج تصاویر و نوشته های تبلیغاتی، کارکرد های رستوران را بیش از پیش به مشتریان، یادآور می شود.

چاپ کاغذ ریپینگ