ایده های تولید و اجرای تبلیغات

استند پلکسی گلاس

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

استند یک ابزار قدرتمند تبلیغاتی است.این وسیله در شکل ها ومدل های مختلف مانند قفسه ،تابلو ویا بنر پایه دار  و...وجود دارد و بسته به نوعش در هر مکانی قابل استفاده است ،از پیاده رو های سطح شهر و دیوار ها و فروشگاه ها گرفته تا نمایشگاه ها،اماکن عمومی و خصوصی.به دلیل این قابلیت مانور بالایی که دارد امروزه به شدت در صنعت تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرد.

استند پلکسی گلاس

ویژگی های استند

ابعاد انتخابی،بسته به نوع نیاز در هر اندازه ای تولید می شود.

شکل دلخواه،بسته به نوع صلیقه و درخواست مشتری  تولید می شود.

قابل حمل است وفضای کمی را اشغال میکند.

قابلیت استفاده مجدد دارد،یعنی این امکان را به شما میدهد که بتوانید بعد مدتی طرح روی آن را تعویض کنید.

 

مزایای استفاده از استند ها

استند به هر شکل و نوعی که باشد،میتواند گستره ی تبلیغاتی  وسیعی برای محصول  شما ایجاد کند، زیرا معمولا در اماکن پر تردد مانند فروشگاه ها ،نمایشگاه ها و یا خیابان ها قابل نصب  و استفاده است.این وسیله قابلیت حمل و نقل بسیار آسانی دارد و همچنین ارزان قیمت است و در کمترین زمان پیام خود را به مخاطب میرساند.

استند پلکسی گلاس

انواع استند تبلیغاتی

استند انواع فراوانی دارد که برای نمونه چند مورد را نام می بریم

استند طبقاتی

استند رومیزی

استند ایکس

استند چرخشی

استند جا کاتالوگی

استند رول آپ

استند پلکسی گلاس ،که در ادامه به معرفی این مدل استند می پردازیم.

استند پلکسی گلاس

پلکسی گلاس ،یک نوع پلاستیک است که به دلیل شفاف بودن مانند شیشه است.اما مقاومت آن از شیشه بالا تر است و وزن سبکتری دارد.این ماده با ابعاد،ضخامت و رنگ های مختلف تولید می شود و موارد استفاده ی زیادی دارد، برای مثال سقف کاذب،پنجره ،تابلو و استند تبلیغاتی و...  برای برش و شکل دادن پلکسی گلاس بهتر است از دستگاه های برش لیزری مانند دستگاه CNC  استفاده کرد که کار ،دقیق تر انجام شود.استند پلکسی گلاس انواع مختلفی دارد که در ادامه چند نمونه را معرفی می کنیم.

استند پلکسی گلاس

اسنتد پلکسی گلاس رو میزی

این نوع استند پلکسی گلاس ،به دلیل ظاهر و ابعاد کوچکی که دارد بیشتر برای تبلیغات محصولات کوچک مانند لاک ،عطر،دکمه های تزئینی سر آستین و یا زیور آلات مورد استفاده قرار میگیرد که نمای آنها را چند برابر میکند.

استند پلکسی گلاس ایستاده

مانند یک قاب پایه دار شیشه ای است که میتوان بنر یا پوستر تبلیغاتی را درون آن قرار داد،و چون از دو طرف قابل مشاهده است می توان از پوستر دو رو برای تبلیغات استفاده کرد.

اسنتد پلکسی گلاس طبقاتی

این استند همان طور که از اسمش پیداست ،طبقه بندی شده است و برای تبلیغات می توان محصول مورد نظر را به زیبایی روی آن به نمایش گذاشت.

استند پلکسی گلاس جا کاتالوگی

این استند نیز برای قرار دادن گاتالوگ وبروشور و یا کارت مورد استفاده قرار می گیرد.