ایده های تولید و اجرای تبلیغات

کانتر تبلیغاتی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

تبلیغات بخشی جدایی ناپذیر از سیستم کسب و کار سازمان است . تبلیغات یکی از شیوه های ارتباط با مشتریان بالقوه و بالفعل در بازاریابی است (فلتچر). برای پیاده سازی تبلیغات از رسانه های مختلفی استفاده می شود . طیف رسانه های تبلیغاتی بسیار گسترده و وسیع است و به مرور زمان دچار تغییر و تحول می گردد . از رسانه های تبلیغاتی  می توان به کارت ویزیت، کاتالوگ، تراکت، بیلبورد، تبلیغات تلوزیونی و اینترنتی، آگهی های تبلیغاتی ، بازاریابی تلفنی، شرکت در نمایشگاه ها و استفاده از کانتر تبلیغاتی و ... .

کانتر تبلیغاتی

کانتر تبلیغاتی :

یکی از رسانه های پرکاربرد در نمایشگاه ها و کنفرانس ها ، کانتر تبلیغاتی می باشد . نام دیگر میز کانتر تبلیغاتی ، میزکانتر نمایشگاهی ، میز منشی ، میز کانتر اداری ، میز کانتر فروشگاهی ، میز کانتر پذیرش و ... می باشد. کانتر یا پیشخوان ، به منظور دادن اطلاعات به بازدید کنندگان ، مورد استفاده قرار می گیرد . کانتر ها میزهایی هستند که قابل حمل ، طراحی و جابه جایی را دارند.

کاربرد دیگر کانترهای تبلیغاتی در مراکز خرید ، ایستگاه های مترو و مکان های پر رفت و آمد می باشد . کانترها دارای وسایل جانبی مثل پاپ آپ ، استند ، بوروشور ، کاتالوگ و ... می باشند .  استفاده از رسانه های تبلیغاتی مکمل ، طراحی و چاپ با رزولوشن بالا ، می تواند در اثرگذاری و پیشبرد اهداف موثر باشد.

کانتر تبلیغاتی

انواع کانتر های تبلیغاتی :

میز کانتر آهنربایی ، ساعتی (با قابلیت چرخش) ، ریلی یا خط کشی (قرارگیری شیار ها به شکل ریلی) ، تاجدار (دارای دوقسمت تاج بالا و پایین) و مینی (برای اندازه های کوچک در جاهای کوچک) ، میز کانتر پاپ آپ (قرار گیری خط کش ها به شکل ضربدری) ، میز کانتر چوبی یا تخته ای یا ام دی اف (در ابعاد و اندازه های مختلف) از انواع کانتر های تبلیغاتی می باشد .  پر سفارش ترین میز کانتر از نوع تاجدار می باشد ، چرا که دارای قفسه بندی و فضای بیشتری برای قرارگیری انواع محصولات است.

کانتر تبلیغاتی

خصوصیات کانتر های تبلیغاتی موجود در بازار:

تصاویر کانتر را می توان تغییر داد پس در تبلیغات متفاوت و در مکان های گوناگون قابل استفاده می باشد . کانتر تبلیغاتی در اندازه های مختلف ساخته می شود اما اندازه 3*4 و 3*3 بیشتر از سایز های دیگر مورد استقبال قرار گرفته است . نحوه ی سرهم بندی این کانتر ها برخلاف ظاهر آن ها بسیار آسان است و با استفاده از دفترچه راهنمای موجود ، به راحتی قابل استفاده است .

کانتر تبلیغاتی