ایده های تولید و اجرای تبلیغات

فلش مموری تبلیغاتی و خاص

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

امروزه افراد زیادی با کامپیوتر سر و کار دارند و برای حفظ و جابجایی اطلاعات از یک سری ابزار و وسایل کمکی از جمله فلش مموری استفاده میکنند. از اینرو و بعلت کارآیی زیاد از این ابزار کوچک و قابل دسترس تنوع در ساختار و ظاهر این وسیله برای مصرف کنندگان بسیار مهم است و این روزها عموم مردم به شکل و نمادی که این فلش ها دارند بسیار توجه میکنند و از این فلش های خاص برای عرضه هدایای تبلیغاتی نیز استفاده میکنند.

فلش مموری تبلیغاتی و خاص

تهیه فلش مموری های سفارشی

یکی از جدیدترین انواع فلش مموری ها فلش های عروسکی هستند که در بین مصرف کنندگان طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده اند. بسیاری از شرکت ها بر حسب لوگو, محصول یا ماکت سازمان سفارش بالایی را میدهند که میتواند تاثیر بالایی را برای مشتریان و مخاطبین تازه آن شرکت بگذارد, زیرا این امر میتواند علاوه بر استفاده بهینه از آن, سبب تبلیغات و آشنایی بیشتر و افزایش فروش برای آن سازمان شود.

فلش مموری تبلیغاتی و خاص

لیزر فلش تبلیغاتی خاص و فانتزی
یکی از دلایل چشمگیر بودن فلش مموری های تبلیغاتی طراحی خاص و فانتری روی آن میباشد. در نتیجه در این امر دقت بالایی وجود دارد که باعث کیفیت بالای محصول میشود.
لیزر حکاکی روی فلش یکی از پر طرفدارترین انواع طراحی برای تبلیغات تجاری شرکت هاست. زیرا اطلاعات و نام برند خود را با همه جزئیات بر روی آن حک میکنند, سادگی و معرفی کامل محصول در این نوع از تبلیغات بهترین دلیل است که فلش مموری تبلیغاتی با حکاکی لیزری رایگان بر روی آن جزو بهترین روش های تبلیغاتی به حساب آید. لیزر فلش هیچ آسیبی به کارآیی آن نرسانده و اطلاعات را بطور کامل برای کاربر منتقل میکند.

 

انواع فلش مموری های تبلیغاتی به شرح زیر میباشد:
فلش مموری کارتی
فلش مموری تبلیغاتی فلزی
فلش مموری تبلیغاتی چرمی
فلش استیل قلاب دار
فلش مموری فلزی و پی وی سی با قابلیت چاپ

فلش مموری تبلیغاتی و خاص